MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska Grywalizacja



















EDUKACJA
KALENDARZ
SPORT SZKOLNY

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2016/2017

Turniej siatkarski w Pliszczynie


Chłopcy z klas drugich naszego gimnazjum w składzie: Krystian Konieczny, Kacper Plewik, Maciej Sidor, Kamil Szymuś, Bartłomiej Wojtyła, Daniel Wołoszyn, Michał Wójtowicz zajęli drugie miejsce pokonując gimnazja z Krasienina i Jaszczowa, ustępując jedynie drużynie gospodarzy

Gratulacje
Jarosław Zaborski







Dziewczęta w składzie: Gabriela Woś, Agata Sulowska, Milena Tuziemska, Karolina Żarnowska, Marlena Pyc, Paulina Polaczek, Żaneta Krysa, Patrycja Gadziak, Sylwia Wojtyła, Agata Gąszczyk, Natalia Kurowska, Patrycja Drelich, Ewelina Staszczak brały udział w Gminnej Gimnazjadzie w piłce ręcznej w Niedrzwicy Kościelnej, gdzie po zaciętej ale wyrównanej walce uległy drużynie gospodarzy zajmując drugie miejsce.
Chłopcy w składzie: Dominik Bielecki, Mikołaj Duda, Szymon Chamera ,Dawid Figiel, Kacper Lasek, Maciej Pietraś, Arkadiusz Wójcik, Michał Jaśkowski, Damian Szaliłow, Maciej Sidor, Bartłomiej Wertel, Daniel Wołoszyn po wygraniu eliminacji gminnych, wygraniu pólfinału powiatowego w Mętowie, zajęli pierwsze miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Bełżycach.

Gratulacje
Jarosław Zaborski






Tenis stołowy indywidualny


Reprezentacja naszej szkoły w składzie: dziewczęta - Diana Całka, Patrycja Gadziak, Nikola Konieczna, Aneta Welc, oraz chłopcy - Dominik Bielecki, Dawid Figiel, Bartek Pyc, uczestniczyła w gimnazjadzie w tenisie stołowym indywidualnym. Do pólfinału powiatowego awansowali: Diana Całka, Patrycja Gadziak, Nikola Konieczna, Dominik Bielecki, Dawid Figiel. W finale powiatowym który odbył się w Krzczonowie uczestniczyli Patrycja Gadziak(9m) i Dominik Bielecki (4m),który uzyskał awans na zawody rejonowe w Dzwoli, gdzie zajął dobre 9miejsce.
Gratulujemy.
Jarosław Zaborski








Badminton drużynowy

Drużyny dziewcząt w składzie: Agata Sulowska, Gabrysia Woś, Natalia Kurowska, oraz chłopców - Mikołaj Duda i Damian Szaliłow wzięli udział w Powiatowej Gimnazjadzie w badmintonie drużynowym w Bystrzycy Starej. Po zaciętej walce dziewczęta wywalczyły II miejsce, a chłopcy wygrali zawody w nagrodę otrzymując puchar i awans do zawodów rejonowych, które również odbyły się w Bystrzycy Starej 3 listopada2016r. Tam, po nie mniej trudnych rozgrywkach zajęli III miejsce minimalnie przegrywając z drużynami z Kraśnika oraz Tarnogóry
Jarosław Zaborski







VI Powiatowe Biegi Uliczne

      Drugiego października 2016r.,po raz szósty już, odbyły się powiatowe biegi uliczne, tym razem na trasie Chmiel ? Skrzynice Drugie. Trasę o długości ok. pięciu kilometrów, przebiegło w formie sztafety sześciu naszych gimnazjalistów. Biegli w kolejności: Arek Wójcik, Dawid Figiel, Bartek Borzechowski, Kacper Plewik, Krystian Konieczny oraz Mateusz Baliński. Przy pięknej pogodzie na dwanaście startujących sztafet, chłopcy zajęli dobre szóste miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jarosław Zaborski



Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2015/2016


I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce nożnej dziewcząt (Niedrzwica Duża,07.04.16).
II miejsce w eliminacjach powiatowych ( Niedrzwica Duża, 21.04.16).
Reprezentacja: Anasiewicz Milena, Wlaszczyk Weronika, Balińska Klaudia, Baum Gabriela, Sieńczyk Izabela, Gadziak Patrycja, Sulowska Agata, Woś Gabriela, Gąszczyk Agata.

Małgorzata Kuna



I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce nożnej chłopców (Niedrzwica Duża,07.04.16).
I miejsce w eliminacjach powiatowych (Niedrzwica Duża, 22.04.16).
IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (Wysokie, 27.04.16).
Reprezentacja: Bartoszcze Jarosław, Pietras Adam, Wołoszyn Robert, Wiśniewski Michał, Paluch Wojciech, Pawłowski Bartłomiej, Bielecki Dominik, Duda Mikołaj, Chamera Szymon, Lasek Kacper, Wójcik Arkadiusz.

Małgorzata Kuna



I miejsce w eliminacjach powiatowych (Mętów, 05.02.16).
IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (Wojciechów, 11.02.16).
I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej chłopców (Niedrzwica Kościelna, 01.02.16).

Reprezentacja: Bartoszcze Jarosław, Janczarek Marcin, Frąk Bartłomiej, Wołoszyn Robert, Pawłowski Bartłomiej, Wiśniewski Michał, Duda Mikołaj, Bielecki Dominik, Pietraś Maciej, Wójcik Arkadiusz, Lasek Kacper.
Małgorzata Kuna



II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt (Niedrzwica Kościelna, 01.02.16).
Reprezentacja: Kolaszyńska Kinga, Anasiewicz Milena, Moskwa Anna, Reszka Anna, Próchnicka Aleksandra, Rudzka Aleksandra,Waryszak Monika, Tuziemska Milena, Kurowska Natalia,Gadziak Patrycja.
Małgorzata Kuna



Pierwszego kwietnia drużyna piłkarska naszego gimnazjum w składzie: Adam Pietras, Michał Wiśniewski, Dominik Bielecki, Mikołaj Duda, Szymon Chamera, Kacper Lasek, Arkadiusz Wójcik, Bartłomiej Borzechowski, Bartłomiej Wertel, brała udział w pierwszym etapie turnieju COCA-COLA CUP który odbył się na boisku "Orlik" w niedalekich Bełżycach. Mimo przejmującego zimna i padającego deszczu, po emocjonującej i zaciętej walce nasi chłopcy wywalczyli wysokie trzecie miejsce.
Gratulacje
Jarosław Zaborski




II miejsce w Gimnazjadzie Gminnej w piłce koszykowej dziewcząt (Niedrzwica Kościelna, 18.01.16).
Reprezentacja: Woś Gabriela, Mielnik Adrianna, Pyc Marlena, Kolaszyńska Kinga, Wachowska Oliwia, Wapińska Agata, Wlaszczyk Weronika, Balińska Klaudia, Zieńczuk Izabela, Kurowska Natalia.


II miejsce w Gimnazjadzie Gminnej w piłce koszykowej chłopców (Niedrzwica Kościelna, 18.01.16).
Reprezentacja: Bartoszcze Jarosław, Janczarek Marcin, Bednarz Adrian, Kędzierski Konrad, Górniak Sebastian, Pietras Adam, Pietrzak Kamil, Bielecki Dominik, Duda Mikołaj, Lasek Kacper.

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w szachach drużynowych (Niedrzwica Duża,14.12.15).
Reprezentacja: Kuśmierz Agnieszka, Duda Mikołaj, Pietrzak Kamil, Dziwulski Michał.


I miejsce w Gimnazjadzie Gminnej w piłce ręcznej chłopców (Niedrzwica Kościelna, 23.11.15).
I miejsce w eliminacjach powiatowych (Mętów, 27.11.15).
III miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej (Bełżyce,10.12.15).
Reprezentacja: Duda Mikołaj, Pietras Adam, Bielecki Dominik, Szliłow Damian, Bartoszcze Jarosław, Janczarek Marcin, Frąk Bartłomiej, Wołoszyn Robert, Drobek Rafał, Wiśniewski Michał, Pawłowski Bartłomiej, Lasek Kacper.



II miejsce w Gimnazjadzie Gminnej w piłce ręcznej dziewcząt (Niedrzwica Kościelna, 23.11.15).
Reprezentacja: Jankowska Anna, Wlaszczyk Weronika, Wachowska Oliwa, Stępień Małgorzata, Balińska Klaudia, Gadziak Patrycja, Polaczek Paulina, Pyc Marlena, Mikuła Honorata, Woś Gabriela, Kurowska Natalia, Gąszczyk Agata.





II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w badmintonie dziewcząt (Bystrzyca Stara, 09.11.15). Reprezentacja: Agata Sulowska, Gabriela Woś, Aleksandra Próchnicka, Milena Tuziemska. II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w badmintonie chłopców (Bystrzyca Stara, 09.11.15). Reprezentacja: Mikołaj Duda, Damian Szaliłow.




Gminna Gimnazjada w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców (Niedrzwica Duża, 29.10.15): I miejsce - Dominik Bielecki, II miejsce - Marcin Janczarek, III miejsce - Milena Anasiewicz, IV miejsce - Patrycja Gadziak. Eliminacje powiatowe (Niedrzwica Kościelna, 03.11.15): II miejsce - Dominik Bielecki, V miejsce - Milena Anasiewicz, IX miejsce - Marcin Janczarek. Gimnazjada Powiatowa (Niemce, 05.11.15): V miejsce - Dominik Bielecki (awans do rejonu).








V miejsce (Bychawa, 01.10.15) w Gimnazjadzie Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
Reprezentacja: Małgorzata Stępień, Weronika Wlaszczyk, Klaudia Balińska, Anna Jankowska, Agata Sulowska, Milena Tuziemska, Julia Wapińska, Patrycja Drelich, Izabela Sieńczyk, Natalia Kurowska, Eliza Brzózka.

VI miejsce (Bychawa, 01.10.15) w Gimnazjadzie Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
Reprezentacja: Daniel Pęcak, Jarosław Bartoszcze, Michał Wiśniewski, Rafał Brzózka, Adam Pietras, Artur Panaś, Bartłomiej Frąk, Marcin Rybicki, Bartłomiej Pawłowski, Robert Wołoszyn.








Nasi gimnazjaliści wzięli udział VI edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. W kategorii dziewcząt starszych na etapie gminnym nasza reprezentacja zdobyła
I miejsce (Niedrzwica Duża, 12.09.15) i awansowała do wojewódzkich eliminacji I stopnia, gdzie zajęły II miejsce (Niedrzwica Duża, 24.09.15) przegrywając walkę o I miejsce z Frampolem w rzutach karnych. W kategorii chłopców starszych męska reprezentacja gimnazjum na etapie gminnym zdobyła I miejsce (Niedrzwica Duża, 12.09.15). W kolejnym etapie wojewódzkich eliminacji I stopnia uplasowała się na III miejscu (Bełżyce, 24.09.15), rywalizując z drużynami z Kraśnika i Bełżyc.
Reprezentacja dziewcząt: Patrycja Drelich, Natalia Kurowska, Julia Wiertel, Sylwia Wojtyła, Natalia Zięba, Anastazja Jacak, Agata Gąszczyk, Aleksandra Bąk, Weronika Socha i Patrycja Wójtowicz (kl. VI SP).
Reprezentacja chłopców: Adrian Pałka, Robert Szymuś, Daniel Wołoszyn, Bartłomiej Wertel, Kamil Szymuś, Łukasz Biskup, Krystian Konieczny, Michał Wójtowicz, Kacper Plewik, Mateusz Baliński.








4 października uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w V Powiatowych Biegach Ulicznych "Biegaj z nami" na trasie Walentynów-Krzczonów. W kategorii biegi sztafetowe szkół gimnazjalnych, dziewczęta: Anna Jankowska, Małgorzata Stępień, Klaudia Balińska, Weronika Wlaszczyk i Patrycja Drelich po zaciętej rywalizacji z 15-oma drużynami zdobyły I miejsce.

Sztafeta chłopców w składzie: Robert Wołoszyn, Bartłomiej Frąk, Adam Pietras, Marcin Rybicki, Bartłomiej Pawłowski i Sebastian Gąszczyk uplasowała się na V miejscu. Drużyny, które znalazły się na podium otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.
Gratulacje!









Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia w Powiatowej Gimnazjadzie w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców:
I miejsce w biegu na 600 m-Anna Jankowska (awans do Rejonu).
II miejsce w biegu na 300 m-Klaudia Balińska (awans do Rejonu).
III miejsce w biegu na 300 m-Małgorzata Stępień (awans do Rejonu).
II miejsce w biegu na 2000 m-Marcin Grudziński (awans do Rejonu).
IV miejsce w biegu na 60 m-Dawid Baliński.
IV miejsce w biegu na 300 m-Adam Kępowicz.
IV miejsce w skoku w dal-Kacper Kurek.
IV miejsce w pchnięciu kulą-Piotr Kosik.









II miejsce w Powiatowej, V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt.
Reprezentacja: Anna Jankowska, Małgorzata Stępień, Klaudia Balińska, Weronika
Wlaszczyk, Kinga Węcławska, Weronika Klecha, Wiktoria Jacak, Natalia Polaczek, Gabriela Baum, Małgorzata Paluch, Natalia Krawczyk, Agata Młynarska.










I miejsce w Powiatowej, I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w sztafecie szwedzkiej chłopców (awans do Gimnazjady Wojewódzkiej).
Reprezentacja: Dawid Baliński, Patryk Wójcik, Adam Kępowicz, Kacper Kurek, Piotr Kosik.





I miejsce w Gimnazjadzie Gminnej w piłce nożnej chłopców (Niedrzwica Duża, 10.04.15).
I miejsce w eliminacjach powiatowych (Niedrzwica Duża, 16.04.15).
III miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej (Niedrzwica Duża, 27.04.15).
Reprezentacja: Grudziński Marcin, Kępowicz Adam, Kosik Piotr, Kurek Kacper, Tuziemski Kamil, Wlaszczyk Łukasz, Sobastjańczyk Adrian, Kamiński Emil, Szadura Maksymilian, Korba Kamil, Widz Remigiusz, Baliński Dawid






I miejsce w Gimnazjadzie Gminnej w piłce nożnej dziewcząt (Niedrzwica Duża,10.04.15).
II miejsce w eliminacjach powiatowych (Piotrków, 15.04.15).
Reprezentacja: Polaczek Natalia, Krawczyk Natalia, Węcławska Kinga, Mołdysz Kornelia, Kołacz Kinga, Baum Gabriela, Balińska Klaudia, Wlaszczyk Weronika, Stępień Małgorzata, Anasiewicz Milena, Woś Gabriela, Sulowska Agata, Gadziak Patrycja.





I miejsce w Gimnazjadzie Gminnej w piłce siatkowej chłopców (Niedrzwica Kościelna, 29.01.15).
I miejsce w eliminacjach powiatowych (Bystrzyca Stara, 02.03.15).
II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej (Bystrzyca Stara, 05.03.15).
Reprezentacja: Grudziński Marcin, Kępowicz Adam, Kosik Piotr, Kurek Kacper, Tuziemski Kamil, Wlaszczyk Łukasz, Korba Kamil, Sobastjańczyk Adrian, Kamiński Emil, Szadura






II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt (Niedrzwica Kościelna, 29.01.15).
Reprezentacja: Klecha Weronika, Polaczek Natalia, Masierak Karolina, Krawczyk Natalia, Węcławska Kinga, Mołdysz Kornelia, Moskwa Anna, Wlaszczyk Weronika.






II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce koszykowej dziewcząt (Niedrzwica Kościelna, 26.01.15).
Reprezentacja: Klecha Weronika, Gralewska Patrycja, Polaczek Natalia, Masierak Karolina, Węcławska Kinga, Mikuła Edyta, Mołdysz Kornelia, Paluch Małgorzata, Agata Jaśkowska, Balińska Klaudia, Wlaszczyk Weronika, Kolaszyńska Kinga.







I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce koszykowej chłopców (Niedrzwica Kościelna, 26.01.15). I miejsce w eliminacjach powiatowych (Bystrzyca Stara, 17.02.15).

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (Bystrzyca Stara, 19.02.15).
Reprezentacja: Kępowicz Adam, Kosik Piotr, Kurek Kacper, Tuziemski Kamil, Grudziński Marcin, Sobastjańczyk Adrian, Korba Kamil, Wlaszczyk Łukasz, Kamiński Emil, Małek Mateusz, Koneczny Bartłomiej, Szadura Maksymilian.







       Tradycyjnie nasi gimnazjaliści wzięli udział w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W tegorocznej V edycji turnieju w kategorii dziewcząt starszych na etapie gminnym nasze gimnazjalistki zdobyły I miejsce (Niedrzwica Duża, 06.09.14) i awansowały do wojewódzkich eliminacji I stopnia, tam zajęły III miejsce (Wysokie, 18.09.14). W kategorii chłopców starszych męska reprezentacja gimnazjum na etapie gminnym zdobyła I miejsce (Niedrzwica Duża, 06.09.14). W kolejnym etapie wojewódzkich eliminacji I stopnia też odnieśli sukces, zdobywając I miejsce (Bełżyce, 23.09.14).
Na etapie wojewódzkim II stopnia rywalizując z drużynami z takich miast jak Puławy, Lublin, Ryki, Radzyń Podlaski, Opole Lubelskie, uplasowali się na V miejscu (Opole Lubelskie, 25.09.14).
Reprezentacja dziewcząt: Sulowska Agata, Woś Gabriela, Gadziak Patrycja, Krysa Żaneta, Mikuła Honorata, Tuziemska Milena, Drobek Natalia, Polaczek Paulina, Jankowska Marcelina, Kowalczyk Julia, Mierzyńska Natalia, Żarnowska Karolina.

Reprezentacja chłopców: Lasek Kacper, Tuziemski Marcel, Wójcik Arkadiusz, Duda Mikołaj, Pietraś Maciej, Pyc Bartłomiej, Reszka Jan, Bielecki Dominik, Kura Miłosz VI kl , Wertel Bartłomiej VI kl .






IV miejsce (Bychawa, 29.09.14) w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
Reprezentacja: Stępień Małgorzata, Balińska Klaudia, Celej Patrycja, Wlaszczyk Weronika, Polaczek Natalia, Wiktoria Jacak, Sieńczyk Izabela, Samoszczuk Aleksandra, Sulowska Agata, Krysa Żaneta.



V miejsce (Bychawa, 29.09.14) w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
Reprezentacja: Szadura Maksymiljan, Bednarz Dawid, Pawłowski Bartłomiej, Korba Kamil, Gąszczyk Sebastian, Wołoszyn Robert, Grudziński Marcin, Kowal Kacper, Kurek Kacper, Kępowicz Adam.







II miejsce (Bystrzyca Stara, 03.11.14) w Powiatowej Gimnazjadzie w badmintonie dziewcząt.
Reprezentacja: Węcławska Kinga, Polaczek Natalia.




II miejsce (Bystrzyca Stara, 03.11.14) w Powiatowej Gimnazjadzie w badmintonie chłopców.
Reprezentacja: Kosik Piotr, Wlaszczyk Łukasz.


Gminna Gimnazjada w tenisie stołowym indywidualnym chłopców
(Niedrzwica Duża, 23.10.14),
I miejsce - Bielecki Dominik, II miejsce - Janczarek Marcin, III - Kurek Kacper.
Eliminacje powiatowe ( Niedrzwica Kościelna, 05.11.14), I miejsce - Bielecki Dominik.
Powiatowa Gimnazjada (Krzczonów, 14.11.14), IV miejsce - Bielecki Dominik.
Rejonowa Gimnazjada (Dzwola, 19.11.14), IX miejsce - Bielecki Dominik.



I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (Niedrzwica Duża, 11.12.14),
XIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie (Międzyrzec, 15.12.14) w szachach drużynowych.
Reprezentacja: Kuśmierz Agnieszka, Szadura Maksymilian, Krysa Patryk, Duda Mikołaj.




II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt (Niedrzwica Kościelna, 27.11.14).
Reprezentacja: Klecha Weronika, Polaczek Natalia, Węcławska Kinga, Mikuła Edyta, Celej Patrycja, Mołdysz Kornelia, Baum Gabriela, Balińska Klaudia, Wlaszczyk Weronika, Pyc Marlena, Polaczek Paulina.



I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców (Niedrzwica Kościelna, 27.11.14),
I miejsce w eliminacjach powiatowych (Mętów, 04.12.14),
I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie (Wojciechów, 16.12.14).
Reprezentacja: Grudziński Marcin, Kępowicz Adam, Kosik Piotr, Kurek Kacper, Tuziemski Kamil, Szadura Maksymilian, Kamiński Emil, Sobastjańczyk Adrian, Wlaszczyk Łukasz, Wójcik Patryk, Duda Mikołaj, Bielecki Dominik.


Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2013/2014


Osiągnięcia w Powiatowej Gimnazjadzie w lekkoatletyce indywidualnej dziewcząt i chłopców:
I miejsce w biegu na 100 m - Ozimek Dominik (awans do Rejonu),
I miejsce w biegu na 2000 m - Pietrzak Marcin (awans do Rejonu),
II miejsce w biegu na 1000 m - Gęca Dawid ( II miejsce w Rejonie i V miejsce w Województwie),
II miejsce w pchnięciu kulą - Lipowska Sylwia (IV miejsce w Rejonie),
II miejsce w skoku w dal - Podgórna Paulina (awans do Rejonu),
III miejsce w biegu na 100 m - Wlaszczyk Weronika (awans do Rejonu),
II miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m chłopców - Ozimek Dominik, Bednarz Mateusz, Wójcik Patryk, Skiba Rafał (I miejsce w Rejonie, VI miejsce w Województwie).

II miejsce w Powiatowej , III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt.
Reprezentacja: Celej Patrycja, Wlaszczyk Weronika, Ufnal Paulina, Balińska Klaudia,Jacak Wiktoria, Krawczyk Natalia, Jankowska Anna, Stępień Małgorzata, Polaczek Natalia, Abramowicz Martyna, Klecha Weronika, Podgórna Paulina, Lipowska Sylwia, Węcławska Kinga, Paluch Małgorzata.





III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w lidze lekkoatletycznej chłopców.
Reprezentacja: Ozimek Dominik, Bednarz Mateusz, Wójcik Patryk, Skiba Rafał, Kępowicz Adam, Szlachetka Jarosław, Gęca Dawid, Wyroślak Kacper, Pietrzak Marcin, Kurek Kacper, Kosik Piotr, Antoń Jakub, Tuziemski Kamil.

I miejsce w Powiatowej , II miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w sztafecie szwedzkiej chłopców.
Reprezentacja: Ozimek Dominik, Bednarz Mateusz, Skiba Rafał, Gęca Dawid.

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie, II miejsce w eliminacjach powiatowych w piłce nożnej chłopców
Reprezentacja: Gęca Dawid, Ozimek Dominik, Skiba Rafał, Lipski Bartłomiej, Murlak Łukasz, Wyroślak Kacper, Kołacz Robert, Kosik Piotr, Kurek Kacper, Kępowicz Adam, Sobastiańczyk Adrian, Właszczyk Łukasz, Fryc Paweł,






II miejsce w Gminnej Gimzajadzie w piłce nożnej dziewcząt
Reprezentacja: Pietrak Agata, Krawczyk Natalia, Polaczek Natalia, Lipowska Sylwia, Kosik Magdalena, Węcławska Kinga, Mędykowska Patrycja, Wlaszczyk Weronika, Zybała Joanna, Baum Gabriela, Kloc Wiktoria, Balińska Klaudia.

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie, II miejsce w eliminacjach powiatowych w piłce siatkowej chłopców
Reprezentacja: Wyroślak Kacper, Murlak Łukasz, Tuziemski Kamil, Kosik Piotr, Lipski Bartłomiej, Paluch Arkadiusz, Skiba Rafał, Fryc Paweł, Antoń Jakub, Węgorek Wojciech, Kępowicz Adam, Kurek Kacper.

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie, I miejsce w eliminacjach powiatowych, III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewczat
Reprezentacja: Moskwa Anna, Abramowicz Martyna, Węcławska Kinga, Lipowska Sylwia, Mołdysz Kornelia, Zybała Joanna, Ufnal Paulina, Próchnicka Aleksandra, Pietrak Agata, Tuziemska Aleksandra, Masierak Karolina, Polaczek Natalia, Nizioł Anita.

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie, I miejsce w eliminacjach powiatowych, I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie, IV miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej chłopców.
Reprezentacja: Antoń Jakub, Gęca Dawid, Ozimek Dominik, Choina Grzegorz, Pietrzak Marcin, Skiba Rafał, Fryc Paweł, Lipski Bartłomiej, Węgorek Wojciech, Wyroślak Kacper, Kosik Piotr, Wlaszczyk Łukasz, Trocha Szymon.

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie, II miejsce w eliminacjach powiatowych w piłce koszykowej dziewcząt.
Reprezentacja: Abramowicz Martyna, Lipowska Sylwia, Zybała Joanna, Tuziemska Aleksandra, Węcławska Kinga, Polaczek Natalia, Klecha Weronika, Ufnal Paulina, Pietrak Agata, Masierak Karolina, Mołdysz Kornelia, Paluch Małgorzata,

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie, I miejsce w eliminacjach powiatowych, I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie, III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców.
Reprezentacja: Skiba Rafał, Lipski Bartłomiej, Wyroślak Kacper, Antoń Jakub, Ozimek Dominik, Gęca Dawid, Kosik Piotr, Pietrzak Marcin, Mordziński Bartosz, Fryc Paweł, Węgorek Wojciech, Wlaszczyk Łukasz, Kurek Kacper.

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie, II miejsce w eliminacjach powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt.
Reprezentacja: Baum Gabriela, Abramowicz Martyna, Wlaszczyk Weronika, Lipowska Sylwia, Zybała Joanna, Tuziemska Aleksandra, Węcławska Kinga, Polaczek Natalia, Klecha Weronika, Ufnal Paulina, Pietrak Agata, Masierak Karolina, Mędykowska Patrycja, Balińska Klaudia

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w szachach drużynowych. Drużyna w składzie: Krysa Patryk, Szadura Maksymilian, Pietrzak Kamil, Kuśmierz Agnieszka.

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w badmintonie dziewcząt. Reprezentacja: Krawczyk Natalia, Moskwa Anna, Polaczek Natalia.

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w badmintonie chłopców. Reprezentacja: Kosik Piotr, Kurek Kacper, Gęca Dawid.

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
Reprezentacja: Gęca Dawid, Ozimek Dominik, Wyroślak Kacper, Gąszczyk Sebastian, Skiba Rafał, Pietrzak Marcin, Fryc Paweł, Szlachetka Jarosław, Kołacz Robert, Trocha Szymon.

Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2012/2013


Osiągnięcia w Powiatowej Gimnazjadzie w lekkoatletyce:
I miejsce w pchnięciu kulą - Pastuszak Bartek (awans do Rejonu),
I miejsce w rzucie oszczepem - Ławicki Kamil ( I miejsce w Rejonie, awans do Województwa),
II miejsce w biegu na 100 m - Ufnal Paulina (awans do Rejonu),
II miejsce w biegu na 2000 m - Trocha Szymon (awans do Rejonu),
III miejsce w biegu na 2000 m - Samolej Rafał (awans do Rejonu),
III miejsce w pchnięciu kulą - Lipowska Sylwia (awans do Rejonu),
III miejsce w rzucie oszczepem - Korba Przemek (II miejsce w Rejonie, awans do Województwa),
Do Gimnazjady Rejonowej w biegu sztafetowym awansowała również drużyna w składzie Bednarz Mateusz, Samolej Adrian, Polaczek Paweł, Antoń Damian.

I miejsce w Powiatowej i III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce nożnej chłopców
Reprezentacja: Pietraś Paweł, Polaczek Paweł, Antoń Damian, Bochen Adrian, Siedlecki Mateusz, Wnuk Jarosław, Korba Przemysław, Zięba Piotr, Kosik Piotr, Boguta Patryk,

III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt organizowanym w ramach "Dnia z UKS-em"
Reprezentacja: Bielecka Iza, Wójtowicz Martyna, Dębińska Karolina, Węcławska Kinga, Polaczek Natalia, Masierak Karolina, Lipowska Sylwia

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja: Polaczek Paweł, Antoń Damian, Bochen Adrian, Pietraś Paweł, Stępień Bartłomiej, Wnuk Jarosław, Pastuszak Bartłomiej, Korba Przemysław, Zięba Piotr, Kosik Piotr.

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja: Bielecka Izabela, Wójtowicz Martyna, Dębińska Karolina, Węcławska Kinga, Lipowska Sylwia, Masierak Karolina, Polaczek Natalia, Kasiura Agata, Abramowicz Martyna

I miejsce w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Halowej w Bychawie. Reprezentacja chłopców: Wnuk Jarosław, Polaczek Paweł, Stępień Bartłomiej, Pietraś Paweł, Korba Przemysław, Zięba Piotr, Siedlecki Mateusz

I miejsce w Powiatowej, V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt. Drużyna w składzie: Bielecka Izabela Tuziemska Aleksandra

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w szachach. Drużyna w składzie: Pastuszak Bartłomiej, Jaśkowski Albert, Szadura Maksymylian, Kuśmierz Marlena

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt - Izabela Bielecka

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w badmintonie chłopców, drużyna w składzie: Bartłomiej Pastuszak, Adrian Bochen, Paweł Polaczek,

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w badmintonie dziewcząt, drużyna w składzie: Natalia Krawczyk, Natalia Polaczek, Kinga Węcławska,

SPORT SZKOLNY
NASZ PATRON


      Józef Piłsudski    patronem naszej szkoły.
czytaj dalej...

---> HYMN SZKOŁY...
BIP
OGŁOSZENIA
LICZNIK ODWIEDZIN
Od 1 marca 2006 roku ilość odwiedzin naszej strony wynosi:

Gimbaza
WYDANIA SPECJALNE
TWÓRCZOŚĆ LITERACKA
KĄCIK JĘZYKA NIEMIECKIEGO
KĄCIK MATEMATYCZNY
KĄCIK FIZYCZNY
KĄCIK INFORMATYCZNY
KĄCIK BIOLOGICZNY
OSIĄGNIĘCIA I AKCJE






Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna