NOWOŚCI CZYTELNICZE

Nowości czytelnicze

1. Clare C. "Mechaniczna księżniczka"
2. Łącka H. "Droga donikąd"
3. Meyer S. "Intruz"
4. Michalak K. "Gra o Ferrin", tom I,
5. Michalak K. "Powrót do Ferrinu", tom II,
6. Michalak K. "Serce Ferrinu", tom III
7. Michalak K. "Wojna o Ferrin", tom IV
8. Thiemeyer T. "Miasto Pożeraczy Deszczu"
9. Sapkowski A. "Miecz przeznaczenia"

Gimnazjalna lista bestsellerów

Anna Onichimowska "Demony na smyczy"

Jest to kontynuacja bestsellerowych powieści "Hera, moja miłość" i "Lot Komety" "Kometa jest zalogowana na kilku portalach randkowych i towarzyskich. Czasami ma lat szesnaście, czasami trzydzieści, miewa dzieci i mężów, bywa studentką anglistyki, aktorką po szkole teatralnej, właścicielką butiku albo agencji reklamowej. Jako Ewa, Wiola, Magda, Mańka, Inka, a nawet Piotr. Kometa tworzy mapy, aby się nie pogubić. Kiedy postać, którą powołała do życia, zaczyna ją nudzić, natychmiast zmienia skórę. Przed tymi, którzy dążą do spotkania, piętrzy trudności, zwleka, gra na czas. Najchętniej koleguje się z osobami spoza Warszawy. Ma nawet dwóch zagranicznych wirtualnych - jeden mieszka w Holandii, drugi w Nowym Yorku".
/fragment książki/

Cassandra Clark "Mechaniczna księżniczka"

Kontynuacja kultowej serii Cassandry Clare "Mroczna sieć zaczyna się zaciskać wokół Nocnych Łowców z Instytutu Londyńskiego. Mortmain planuje wykorzystać swoje diabelskie maszyny, armię bezlitosnych automatów, żeby zniszczyć Nocnych Łowców. Potrzebuje jeszcze tylko ostatniego elementu, żeby zrealizować swój plan. Potrzebuje Tessy Gray..." fragment książki