CZYTANIE

MALUCHY CHCĄ POZNAWAĆ BAJKI!

Niecodziennych gości miała biblioteka szkolna 9 listopada b. r. Tego dnia po bardzo długiej wyprawie z ulicy Nowej w Niedrzwicy Dużej zawitały do biblioteki maluchy z Przedszkola Kleks. 13- osobowa grupa "krasnali" pod troskliwą opieką dwóch pań przedszkolanek, z wielkim zainteresowaniem oglądała zbiory naszej biblioteki.
       Każda książeczka, która wpadła w małe łapki wywoływała uśmiech i wielki aplauz u wszystkich "krasnali". Szczególnym powodzeniem cieszyły się sporych rozmiarów bajki z wielkimi, kolorowymi obrazkami. Zmęczone dłuuuugą wyprawą maluchy, z radością wysłuchały fascynujących przygód Tupcia Chrupcia, przeczytanych przez panią bibliotekarkę.
       W trakcie rozmowy o książkach okazało się, że dzieci bardzo lubią wszystkie książeczki, zwłaszcza jeśli czytają je rodzice.
       Zadowolone "krasnale" obiecały, że wkrótce ponownie zawitają do dużej biblioteki, aby posłuchać kolejnych przygód bajkowych bohaterów.
Magdalena Kosidło