MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
GIMBAL

GIMBAL zaliczony

      Ostatnia sobota stycznia - to był wieczór rocznika 96 i pozostanie on w naszych wspomnieniach na zawsze.
Na przygotowania mieliśmy mało czasu, bo zabraliśmy się do nich dwa tygodnie przed balem. Ale zdążyliśmy ze wszystkim. Nie udałoby się to bez pomocy rodziców i nauczycieli, dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy. Wyszło lepiej niż to sobie wyobrażaliśmy. 28 stycznia o godzinie 16:00 krokiem poloneza trzecioklasiści rozpoczęli bal. Pary wspaniale się prezentowały. Chłopcy ubrani w garnitury, dziewczęta w sukienki. Wszystko pięknie wyglądało. Można to dostrzec na zdjęciach, bo było ich niemało. Uczniów aż oczy bolały od nieustannych fleszy. Ale trzeba uwieczniać takie chwile.
Po polonezie głos zabrała pani dyrektor, która życzyła nam udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Do życzeń dołączył się też wójt gminy pan Adam Kuna. Po oficjalnych przemówieniach złożyliśmy przysięgę, że będziemy bawić się do upadłego. Tak też było. Po obiedzie, gdy DJ zagrał pierwsze dźwięki, ruszyliśmy na pusty parkiet. Wtedy ostatni raz był pusty. Już później nikt z niego nie schodził. Niektórzy przetańczyli wszystkie tańce, bez przerwy.
Tradycją na naszych gimbalach jest przyznawanie statuetek. W tym roku rozdawaliśmy medale. Zdobyli je:

       Wodecki roku: Marcin Pałka
       Warzywo roku: Natalia Selegrat
       Laluś roku: Adrian Rozdoba
       Abstynent roku: Karol Tokarski
       Dźwiękowiec roku: Karol Łabiga
       Przypałowiec roku: Przemek Gadziak
       Blondynka roku: Dominika Wrona
       Imprezowicz roku: Ola Wałachowska
       Chrapacz roku: Magda Tymińska

      Kontynuacją części artystycznej była prezentacja scenek z życia gimnazjalistów. Jedna z nich nosiła tytuł "Stefcia wybiera", a druga "Wiesio i Rózia". Dużo śmiechu wywołał występ wychowawców prezentujących się pod nazwą "Kwartet egzotyczny". Nauczyciele przebrani w peruki i stroje estradowe, śpiewający piosenkę zespołu Kult "Gdy dzieci nie ma w domu", byli nie do rozpoznania. Zaśpiewali dla nas tylko jeden utwór, bo musieli jechać w dalszą trasę koncertową.
      Po występach znowu zaczął grać DJ i tak już do końca, do północy. Uczniowie wraz z nauczycielami bawili się wyśmienicie. Wytańczyli się za wszystkie czasy! Panowała atmosfera nie do opisania. Trzeba było tam być i przeżyć wszystko razem z nami.

KoOZzi

Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna