WIGILIA ABSOLWENTÓW

Wigilia absolwentów

"są miejsca, czasy i ludzie,
których się nie zapomina..."

Jak mi wiadomo, po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum, udało nam się zorganizować wyjątkowe spotkanie. Wyjątkowe z kilku różnych powodów, po pierwsze - była to wigilia, po drugie- prawie wszyscy przyszli, po trzecie- jesteśmy już absolwentami naszego ukochanego gimnazjum.
Więc w czwartkowy wieczór w sali numer 1, ubranej pięknie(pozdrawiam w tym miejscu 3a i 2a opiekujące się salą:)), spotkaliśmy się całą naszą starą klasą wraz z naszym wychowawcą- Panem Janem Flisem, z Panią dyrektor i kilkoma nauczycielami. Jak zawsze na początku każdej wigili połamaliśmy się opłatkiem życząc sobie wszystkiego co najlepsze, dobrych ocen(co oczywiście chyba kazdemu się przyda teraz w liceum), spełnienia marzeń i żeby za rok spotkać się w takim samym składzie, albo nawet w większym, gdyż padł i taki pomysł w czasie spotkania. Po życzeniach przyszedł czas na zdjęcia, które zamieszczone są wraz z tym wpisem. Wigilię uświetniła nam też, grą na saksofonie Ola Wapińska, ona robiła 'podkład' a znaczna częśc klasy próbowała śpiewać, bo gdybym nazwała to śpiewaniem - zgrzeszyłabym :)
      Ale wszystko co dobre szybko się kończy, jednak mam nadzieję, jak i pewnie większość osób, które przyszły, że dane nam będzie spotkać się jeszcze nie raz, nie dwa ale tyle ile będzie to tylko możliwe. Z całego serca w imieniu całej klasy pragnę podziękować za pozwolenie i udostępnienie sali i wszystkiego co było nam potrzebne, aby to spotkanie uczynić wyjątkowym i niezapomnianym.
Kamila