ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego 2010-2011

"Ile było dni do utraty tchu,
   Do utraty sił,
   Ile było sił...

Dla pierwszo i drugoklasistów, dzień 22 czerwca oznaczał wakacje, wolność, radość. Jednakże dla trzecioklasistów był końcem czegoś co przez trzy lata było codziennością, mianowicie końcem nauki w gimnazjum.

Na początku część oficjalna i przemówienia Pani dyrektor oraz zaproszonych gości. Później odbyło się wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagrodzenie młodzieży w różnych dziedzinach, w których mogli wykazać się miniomym roku szkolnym. Na sam koniec odbyło się przestawienie, które przygotowali trzecioklasiści. Motywem przewodnim była przyszłość, a więc Zjazd absolwentów w 2031 roku.

Jednakże wisienką na torcie był LipDub nakręcony właśnie przez nich.
Po obejrzeniu filmu, zostały wręczony upominki dla nauczycieli za trud pracy włożony w naszą naukę przez 3 lata. Jak to zwykle bywa przy pożegnaniach, dużo osób płakało.

Myślę, że nie tylko ja chciałabym wrócić chociaż na trochę do tego gimnazjum i jedyne co możemy obiecać, że czasem zajrzymy na "stare śmieci"

Rocznik 95 - najlepszym rocznikiem!!! :)

Zapraszamy do obejrzenia filmu "LibDub"

Kamila