GIMBAL

Gimbalowy zawrót głowy

Jak co roku nadchodzi czas zabaw, studniówek i gimbalów. W naszej szkole przygotowania do tego wyjątkowego wieczoru rozpoczęły się wraz z nowym rokiem szkolnym.
Ciągłe zebrania, nagłe zmiany planów przyprawiły wszystkich o ból głowy i nie obeszło się przy tym też bez małych sporów o to, jak najlepiej uczynić zabawę niezapomnianą.
Udało nam się tego dokonać. Muszę przyznać, że zarówno młodzież, rodzice jak i nauczyciele mocno przyłożyli się do pracy. Sama dekoracja sali trwała dwa dni. Było wiele obaw; czy damy radę? czy wystarczy materiału? Ale końcowy efekt mówił sam za siebie - było warto!. Wystrój sali przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Sala w stylu "Miasto nocą" wyglądała rewelacyjnie.
      15 stycznia 2011 roku w naszej szkole odbył się IX bal gimnazjalny, zgodnie z tradycją rozpoczęty gwałtownym polonezem. Wszyscy byli nie do poznania. Tego dnia chłopcy zakładając garnitury stali się prawdziwymi mężczyznami, na na codzień zwykłe dziewczyny - pięknymi kobietami.

Po polonezie kilka słów wygłosiła pani dyrektor Justyna Polaczek, a następnie nasz nowy wójt - pan Adam Kuna.
Rozdane zostały także statuetki dla uczniów:

Sisters roku: Kamila Drobek i Marlena Chmielik
       Showman roku: Adam Wałachowski
       Leń roku: Dariusz Krysa
       Buntownik roku: Grzegorz Golec
       Fryzjer roku: Bartosz Szymiański
       Bliźniaki roku: Małgorzata i Karol Zybała
       Śmiech roku: Monika Welc
       Filozof roku: Jarosław Opryński
       Mistrz ciętej riposty: Krzysztof Bednarz

Zabawę uświetnił nam DJ, który świetną muzyką odciągał nas od stołów na parkiet. Impreza może nie była do samego rana, ale bawiliśmy się rewelacyjnie. Sądzę, że każdy z nas dobrze zapamięta ten wieczór
Wyjątkowy wieczór...