MAGDA WELC

29 listopada świętowaliśmy zwycięstwo utalentowanej Magdy Welc

"Talent jest darem uniwersalnym, ale trzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać.
                Nie bój się być najlepsza"

Paulo Coelho

29 listopada 2010 roku, to bardzo ważny dzień w naszej szkole. Świętowaliśmy zwycięstwo utalentowanej i uroczej Magdy Welc w programie Mam Talent. Magda przyjęła liczne gratulacje oraz upominki od Wójta Gminy Zdzisława Antonia, pani dyrektor szkoły podstawowej Jolanty Majewskiej, pani dyrektor gimnazjum Justyny Polaczek oraz całej społeczności szkolnej. To miłe spotkanie uświetnili swoją obecnością rodzice Magdy - państwo Barbara i Lucjan Welcowie. Mieliśmy okazję usłyszeć również naszą gwiazdę na żywo. Magda wystąpiła w finałowej kreacji i wykonała piosenkę "Nie żałuję" Edyty Geppert.
      Od samego początku udziału w programie uczniowie Gimnazjum mocno kibicowali Magdzie. Oprócz wysyłanych sms-ów, licznych owacji, przygotowanej scenografii, obdarowali ją m.in specjalnym, ozdobnie wygrawerowanym dyplomem, koszem słodyczy oraz wspaniałą maskotką. Gimazjaliści prosili Magdę o wspólne zdjęcia i oczywiście autografy.
      Pani dyrektor Justyna Polaczek podkreśliła, że Magda jest diamentem, który będzie nadal szlifowany, aż stanie się brylantem. Wszyscy mocno trzymamy kciuki, aby tak się stało.