DECOUPAGE

Zajęcia decoupage w Gimnazjum

Na przełomie listopada i grudnia grupa uczniów uczestniczyła w zajęciach plastycznych organizowanych przez panią Dorotę Rusek i panią Monikę Maciejkę. Młodzież wykonywała rożnorodne ozdoby bożonarodzeniowe, kartki świąteczne oraz upominki. W dniu 17 grudnia wszystkie te ręcznie wykonane prace można było zakupić na szkonym kiermaszu świątecznym. Każdy mógł znaleźć drobny prezent dla najbliższych, np. niepowtarzalną biżuterię, którą można było na miejscu pięknie zapakować w wykonane przez uczestników warsztatów pudełka, czy torebki. Ci którzy lubią zapach świerku, mogli \ kupić świateczny stroik, zaś ci, którzy preferują wielosezonowe ozdoby - zawsze to taniej :), mogli się pokusić o choinki wykonane z trwałych materiałów. Dla spóźnialskich oferowano kartki świąteczne. W tle pobrzmiewały kolędy, więc zrobiło się naprawdę świątecznie. W efekcie zajęcia te wspominam bardzo miło, mam nadzieję, że uczestnicy także...

Opracowała - Monika Maciejka