ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie "pierwszaków" odbyło się 21 października 2009 roku. Tak jak w poprzednich latach w uroczystości uczestniczyli uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej. Zaprezentowali się wszystkim, wchodząc parami w takt poloneza. Po części oficjalnej, w której najważniejszym momentem było uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów, pierwszoklasiści przedstawili część artystyczną.
Najpierw ci najmłodsi - w pięknych czapkach-śpiewali,recytowali i popisywali się wiedzą z różnych dziedzin życia. Występom towarzyszyły nieustanne błyski fleszy - to rodzice upamiętniali popisy swoich pociech.
Później gimnazjaliści przedstawili krótki, ale interesujący program okraszony piosenkami szkolnego chóru.
    Po zakończeniu uroczystości, uczniowie gimnazjum bawili się na dyskotece. Rodzice zadbali o część kulinarną i całą organizację zabawy. Dzień ten na pewno pozostawił miłe wrażenia.

Opracowała - A. F.