WYCIECZKA ROWEROWA JEDNODNIOWA

Wycieczka rowerowa jednodniowa

Przed wyjazdem na Roztocze uczniowie i opiekunowie postanowili sprawdzić swoją kondycję. Wybrali się więc 6 maja na wycieczkę rowerową po trasie Niedrzwica Duża-Borzechów-Skrzyniec-Łączki-Niedrzwica Duża. Dość silny wiatr utrudniał trochę jazdę, ale nie zniechęcał, gdyż w Borzechowie czekało na uczestników rozpalone ognisko, napoje, ciasto, no i oczywiście kiełbaski. O wszystko zadbała Ania Sieńko wraz ze swoją mamą i dziadkami. Było bardzo sympatycznie i miło. Po odpoczynku wycieczka ruszyła dalej. Mimo niezbyt sprzyjającej aury (wiatr, przelotne opady deszczu) nie dało się nie zauważyć, że "wiosna kwitnie wkoło, zakwitły bzy" i inne kwiaty, a ptaki i żaby w stawach przekrzykiwały się nawzajem. Wyprawa pozostawiła przyjemne wrażenia, ale też pokazała, że z kondycją nie u wszystkich jest dobrze, gdyż po wycieczce kilka osób zrezygnowało z wyjazdu na Roztocze. Pozostali rozpoczęli przygotowania do dłuższej 4-dniowej wyprawy.

Opracowała - A F