DZIEŃ RODZINY

Dzień Rodziny stał się już tradycją naszej szkoły. Niewiele jest przecież chwil, w których możemy podziękować rodzicom, okazać miłość. I właśnie wyrażenie tych uczuć było celem uroczystości. Czy nam się udało?. O to należałoby przede wszystkim zapytać rodziców.
    Z całą pewnością uczniowie i wychowawcy dołożyli starań, by program wypadł jak najlepiej. Szkoda, tylko, że choć młodzież włożyła ogromny trud, aby przygotować ten niematerialny prezent, zabrakło wielu adresatów.

Rodzice o uroczystości:

Piątkowa uroczystość wywarła na mnie wielkie wrażenie. Bardzo dobry program (początkowo wyciskający łzy wzruszenia, później zaś łzy radości i śmiechu), świetnie przygotowana młodzież, wspaniała atmosfera. Szkoda tylko, że tak mało rodziców chciało uczcić ten dzień w taki sposób. Młodzież spisała się na 6, rodzice ogólnie na 2, za to, że nie przybyli.
    Dla grona pedagogicznego i dyrekcji również 6, za pomysł i chęć kultywowania tradycji świętowania Dnia Rodziny. Proszę z tego nie rezygnować !!!.

Jadwiga Górska

Uroczystość Dnia Rodziny była dla mnie wielkim wydarzeniem. Uczniowie spisali się na medal, ale to nauczyciele zasługują na największe uznanie. To oni przygotowali całą imprezę oraz zaangażowali młodzież, a nawet rodziców.
    Początek wzbudził we mnie wzruszenie, aż łzy cisnęły się na policzki. Piękna recytacja i śpiew chóru tworzyły prawdziwie rodzinny nastrój. Druga część przedstawienia, to chwile pełne śmiechu i dobrej zabawy. Szczególnie pokaz mody był rewelacyjnym pomysłem. Rodzice bardzo dobrze sie bawili. Wielkie wrażenie wywarło na mnie zaangażowanie uczniów i nauczycieli oraz zapał, z jakim to przygotowali. Z pewnością mogę stwierdzić, że to spotkanie było dla mnie najlepszym prezentem z okazji Dnia Matki.

Anna Kozak