WYJAZD KLASY IC NA LODOWISKO I DO KINA

Wyjazd klasy Ic na lodowisko i do kina

Dnia 29.01.2009 r. klasa Ic razem z wychowawcą p. Janem Flisem oraz p. Jadzią Janczarek, udała się na lodowisko MOSIR i do kina na film pt. "Opowieści na dobranoc".
    Wyruszyliśmy po 9.00 i pierwszym punktem programu wycieczki było lodowisko (na nie czekaliśmy najbardziej :)). Spędziliśmy tam 90 minut. Zabawa była świetna, z dużą ilością upadków, co zostało uwiecznione na zdjęciach, ale także kilka osób popisało się umiejętnościami jazdy na łyżwach. Oczywiście, nie były one profesjonalne, raczej amatorskie.     Następnym punktem była Plaza, do której dotarliśmy pieszo. Na początku zwiedzaliśmy centrum handlowe, oglądaliśmy sklepy, wystawy oraz można było coś zjeść. Około 13.00 wszyscy byli już przygotowani żeby wejść na salę kinową. Wreszcie byliśmy w sali ;))). Film był, jak to niektórzy określili "boski". Oglądaniu towarzyszyło wiele śmiechu i zabawy.

Opracowały - Kamila Drobek i Marlena Chmielik