SPOTKANIE OPŁATKOWE

Wigilia w szkole

18.12.2008 roku w sali gimnastycznej, o godzinie 1210 odbyło się spotkanie opłatkowe dla uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Klasy pierwsze, przygotowane przez p. Annę Malarczyk, zaprezentowały przedstawienie pt. "A na grudzie stopą lekką, stanął niby mgłą i skałą...". Na spotkaniu wystąpił również chór szkolny pod kierownictwem p. Danuty Kołtyś, śpiewając piękne kolędy i pastorałki.
    Występujący uczniowie wprowadzili wszystkich obecnych na spotkaniu w prawdziwie radosny, świąteczny nastrój. Po inscenizacji ks. Wiesław Szachun oraz p. dyrektor Justyna Polaczek złożyli wszystkim świąteczne życzenia wesołych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Było to miłe wydarzenie z życia naszej szkoły, dzięki któremu mogliśmy naprawdę "poczuć atmosferę nadchodzących świąt".

Opracowały - Agata Zając i Magdalena Postrożna