OGNISKO INTEGRACYJNE

Ognisko integracyjne

Dnia 25.10.2007 około godziny 1000 klasa IIB z gimnazjum oraz IIB ze szkoły podstawowej oraz Koło Małego Ekologa udali się na wycieczkę do lasu. Opiekowały się nami panie: Jadwiga Janczarek, Iwona Pastuszak, Renata Szymańska oraz Anna Janczarek. Pogoda, jak na tę porę roku nam dopisywała. Maluchy były bardzo grzeczne - szli parami, a my za nimi.
    Nasi kochani koledzy z klasy gimnazjalnej przygotowali wszystko, aby można było rozpalić ognisko. Gdy rozpalił sie ognień, dzieciaczki znalazły się przy ognisku razem ze swoimi kiełbaskami. Było ich tak dużo, że do ogniska nie dało się zbliżyć. Poczekaliśmy spokojnie, aż maluchy upieką sobie kiełbaski i dopiero wtedy podeszliśmy do ogniska.
    Po posiłku ruszyliśmy na spacer po lesie. Chłopcy postanowili pograć na polanie w piłkę. My zajmowaliśmy się młodszymi kolegami i koleżankami. Bawiliśmy się z nimi w różne zabawy.
    Czas wszystkim upłynął bardzo szybko. Do szkoły wróciliśmy około godziny 14.00. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie ognisko z dziećmi ze szkoły podstawowej. Było bardzo sympatycznie, wszyscy dobrze się bawili.
Opracowała - Emilia