MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
OGNISKO INTEGRACYJNE

Ognisko integracyjne

    Dnia 25.10.2007 około godziny 1000 klasa IIB z gimnazjum oraz IIB ze szkoły podstawowej oraz Koło Małego Ekologa udali się na wycieczkę do lasu. Opiekowały się nami panie: Jadwiga Janczarek, Iwona Pastuszak, Renata Szymańska oraz Anna Janczarek. Pogoda, jak na tę porę roku nam dopisywała. Maluchy były bardzo grzeczne - szli parami, a my za nimi.
    Nasi kochani koledzy z klasy gimnazjalnej przygotowali wszystko, aby można było rozpalić ognisko. Gdy rozpalił sie ognień, dzieciaczki znalazły się przy ognisku razem ze swoimi kiełbaskami. Było ich tak dużo, że do ogniska nie dało się zbliżyć. Poczekaliśmy spokojnie, aż maluchy upieką sobie kiełbaski i dopiero wtedy podeszliśmy do ogniska.
    Po posiłku ruszyliśmy na spacer po lesie. Chłopcy postanowili pograć na polanie w piłkę. My zajmowaliśmy się młodszymi kolegami i koleżankami. Bawiliśmy się z nimi w różne zabawy.
    Czas wszystkim upłynął bardzo szybko. Do szkoły wróciliśmy około godziny 14.00. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie ognisko z dziećmi ze szkoły podstawowej. Było bardzo sympatycznie, wszyscy dobrze się bawili.
Opracowała - Emilia

Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna