KONIEC ROKU

Wiedza prawdziwa, mądrość,
nikomu jeszcze nie objawiła się we śnie,
zanim nie zaczął się jej uczyć.
                    Quintus Eniusz

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Oficjalna część odbyła się w obecności całej społeczności szkolnej, rodziców, a także zaproszonych gości. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, książki oraz stypendia. Nagrody powędrowały także do laureatów różnych konkursów, członków Samorządu Uczniowskiego, najlepszych czytelników i oczywiście sportowców. Podziękowania i gratulacje skierowane były również do rodziców, którzy dzielnie wspierali swoje dzieci w nauce.
       W tym dniu 58 uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych opuściło mury naszej szkoły. Absolwenci pożegnali nas częścią artystyczną. Wzruszające słowa przemówienia i utwór muzyczny niejednemu zakręciły łzę w oku. Wspomnienia uczniów zostały utrwalone w prezentacji multimedialnej oraz w przygotowanym z przymrużeniem oka kabarecie. Zwieńczeniem części artystycznej był lip dub. Po wakacjach absolwenci będą kontynuować naukę w nowych szkołach. Czeka ich następny etap w życiu i duże zmiany. Życzymy im wielu sukcesów i powodzenia w nowym środowisku, a także miłych wspomnień związanych z naszą szkołą.
       Długo wyczekiwane wakacje właśnie się rozpoczęły. Życzymy wszystkim udanego, wspaniałego
i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia!

Małgorzata Kuna