Konkurs Wiedzy o Prawie rozstrzygnięty!

Już pewnie nikt z Was nie pamięta, że 11 grudnia 2017r. odbył się w naszej szkole I etap Konkursu Wiedzy o Prawie. W wyniku szkolnych eliminacji do dalszej rywalizacji zakwalifikowali się Łukasz Biskup, Bartek Wertel i Maciek Sidor.
       I oto 22 lutego 2018r. chłopaki z naszej szkoły "wystartowali" do II etapu, który odbył się w siedzibie organizatora czyli w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie. Konkurencja była ogromna. O miejsce na podium rywalizowało 18 drużyn z lubelskich i podlubelskich szkół. Co na to nasi? Po II turze zmagań okazało się, że chłopaki znaleźli się w pierwszej trójce drużyn, które otrzymały maksymalną ilość punktów. A finał zaliczyli niczym nasi skoczkowie na igrzyskach - piękne trzecie miejsce. I jeszcze liczne gratulacje, uściski dłoni Pana Ryszarda Golca - wicekuratora oraz posła z "naszej ziemi" Pana Lecha Sprawki...
       Ogromne osiągnięcie i ogromne gratulacje dla Łukasza, Bartka i Maćka
Celina Małek - opiekun grupy