WOLONTARIUSZE

W RYTMIE NADZIEI

W dn. 28 stycznia 2018 roku w Niedrzwicy Dużej miało miejsce święto muzyki, radości, pomagania...
W tym dniu odbył się koncert charytatywny, którego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie dla koleżanki naszych uczniów - Kingi Bartoszcze, uczennicy sąsiedniej szkoły. Nasi wolontariusze z dużym zaangażowaniem i wielką pasją zbierali datki do puszek, pomagali prowadzić aukcję przedmiotów oraz wspólnie z uczniami z Niedrzwicy Kościelnej przygotowywali kiermasz. Ciężka praca i wielka satysfakcja - to uczucia, które wszyscy tego dnia przeżywaliśmy - wolontariusze i opiekunowie. Kwota uzbierana tego dnia na potrzeby Kingi to- 14.149.70 zł.
       W obsłudze koncertu brali udział wolontariusze z klas: VII b, VII c, II b og. , III c og. Opieka wolontariuszy: Dorota Rusek i Jadwiga Janczarek.

Dorota Rusek i Jadwiga Janczarek