CZUBAJ

Spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem

Spotkania autorskie należą do tego rodzaju wydarzeń, które można bardzo lubić lub nie lubić wcale. Wiele zależy też od tego, jaką osobą okaże się główny bohater tego rodzaju wydarzeń-autor.
       Na szczęście Mariusz Czubaj, autor kryminałów "z pomysłem", okazał się osobą naprawdę otwartą i chętnie opowiadającą o życiu pisarza. Opowieści o procesie pisania książki, środowisku artystycznym oraz świecie przedstawionym w jego powieściach (przeplatane charakterystycznym humorem pana Czubaja) były niesamowicie ciekawe.
       Dla osoby, która bardzo lubi czytać książki, a nawet czasem próbuje pisać własne krótkie teksty, dwie godziny spotkania minęły jak mrugnięcie okiem. A jeśli ktoś czytać nie lubi, informacje odnośnie tego (tu cytat) "jak rozmawiać o książkach, których się nie czytało" też udało się zdobyć ;-)
Aleksandra Sochan

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA