KONKURS KOLĘD

Konkurs kolęd

We wtorek 23 stycznia 2007 roku w naszej szkole odbył sie "trzeci międzyklasowy konkurs kolęd". Wzięły w nim udział wszystkie klasy od I do III. Niektórzy przygotowali nawet małe jasełka, np. kl. IId, IIId.
    W jury zasiadały następujące osoby: p. D. Kołtyś, p. A. Sidor, p. M. Konopczyńska, p. M. Kuna, p. A. Kaczorowska - Żydek.
     Sędziom najbardziej spodobało się wykonanie kolędy przez klasę IIIc - "Jest taki dzień". Drugie miejsce zajęła kl. IIId. Na trzecim miejscu wspólnie znalazły sie kl. Ia i Id. Wyróżnienie otrzymały klasy IIc i IId. Zwycięzcy zostali obdarowani licznymi nagrodami (książki, kalendarze, płyty z kolędami, długopisy i inne).
    Z każdym rokiem poziom konkursu wzrasta, a ten, który się właśnie odbył należał do bardzo udanych. Życzymy ciekawych pomysłów na następne lata.

Magdalena Biszczak Uniłowska

Zdjęcia - Danuta Kołtyś