WYCIECZKA

WYCIECZKA KLASY IIA

W dniu 5 czerwca 2017 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Nałęczowa i Kazimierza Dolnego. Pełni energii wsiedliśmy do busa i udaliśmy się do Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Spacerowaliśmy, podziwiając uroki tego miejsca. Odwiedziliśmy pomnik Bolesława Prusa (słynną ławeczkę), Muzeum Stefana Żeromskiego, a na samym końcu spędziliśmy czas w Pijalni Czekolady E. Wedel. Następnym, a zarazem krótkim punktem naszej wycieczki było Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Zwieńczeniem wyjazdu była wizyta w Kazimierzu Dolnym, której towarzyszył rejs statkiem po Wiśle. Poza pięknymi widokami oraz niesamowitym Rynkiem, który jest sercem miasta, wielką atrakcją i zaskoczeniem było spotkanie kilku aktorów, nagrywających właśnie sceny do nowego serialu. Nie zabrakło fotograficznych ujęć, autografów i ciepłych emocji podczas krótkiej wymiany zdań. Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy? Zmęczeni, ale szczęśliwi wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Nigdy nie zapomnimy tych chwil i życzymy sobie, aby było ich jeszcze więcej. Oczywiście tę informację niezwłocznie przekazaliśmy naszym opiekunom: wychowawczyni p. Małgorzacie Kunie i p. Monice Wiechnik.

Uczniowie klasy IIa

ZDJĘCIA Z WYCIECZKI