WYBORY

SZKOLNE WYBORY KSIĄŻEK 2017

Wspólnymi siłami biblioteki oraz aktywu bibliotecznego, w osobach energicznie działających łączników klasowych, przeprowadziliśmy w dniu 31 marca Szkolne Wybory Książek.
       W głosowaniu wzięło udział łącznie 169 osób ze wszystkich klas. Głosowanie polegało na napisaniu na karcie do głosowania trzech autorów i trzy tytuły książek, które chcielibyście, by znalazły się w przyszłości w zbiorach Waszej szkolnej biblioteki. Mogły to być książki, które lubicie, polecacie innym lub bardzo chcielibyście je przeczytać, ale nie są obecnie dla Was dostępne.
       Wybory przeprowadzono w związku z przyznaniem szkole dofinansowania na zakup książek do biblioteki szkolnej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Głównym ich celem było poznanie Waszych wyborów i preferencji czytelniczych, które ułatwią wybór i zakup odpowiednich książek do biblioteki. Wyniki wyborów zostaną ogłoszone już wkrótce.

Magdalena Kosidło