FILANTROPIA

Młodzież i Filantropia

8 marca, w Dzień Kobiet uczniowie zaangażowani w projekt pt. ?Młodzież i Filantropia? podjęli się poprowadzenia sprzedaży przepysznych babeczek oraz pięknych kwiatów dla swoich kolegów, koleżanek oraz nauczycieli. Pieniądze zebrane podczas sprzedaży zostaną przeznaczone na realizację projektu.
       Babeczki swoim wyglądem zachęcały do zakupu tak bardzo, że zabrakło ich w ciągu kilku przerw. Zdaniem kupujących były także bardzo smaczne. Uczniowie i uczennice zaangażowani w sprzedaż od samego rana pracowali przy pakowaniu swoich wypieków oraz przygotowywaniu niesamowicie dekoracyjnego stoiska.
       Tulipany, pięknie udekorowane wstążkami przez uczennice realizujące projekt, niestety wzbudziły znacznie mniejsze zainteresowanie niż wypieki? smak wziął górę nad zmysłem powonienia u naszych uczniów (kto by się spodziewał... :-P).
       Akcja odniosła ogromny sukces. Myślę, że uczniowie tylko czekają na kolejne babeczki... najlepiej darmowe ;-)

Ola S