Konkurs Wiedzy o Prawie dla gimnazjalistów rozstrzygnięty!

Już pewnie wszyscy zapomnieliście, że 12 grudnia 2016 roku odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Patronie dla gimnazjalistów. No właśnie. Ale w przyrodzie nic nie ginie. Był początek, musi być i koniec. Otóż 23 lutego 2017 r. chłopaki z naszej szkoły - zwycięzcy szkolnych rywalizacji czyli Dominik Bielecki, Bartek Wertel i Daniel Wołoszyn "wystartowali" do II etapu, który odbył się w siedzibie organizatora konkursu, w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie. Konkurencja była ogromna - 20 drużyn z lubelskich i podlubelskich gimnazjów. Co na to Nasi? Otóż po II turze zmagań mieli II miejsce i tym samym zakwalifikowali się, jako jedna z trzech najlepszych grup, do finału. A finał w pięknym stylu wygrali! Ogromne osiągnięcie i ogromne gratulacje dla Dominika, Bartka i Daniela.