WALENTYNKI

Walentynki w naszym gimnazjum

14 lutego w naszym gimnazjum odbyły się walentynki szkolne. Z tej oto okazji SU postanowił zorganizować wiele atrakcji oraz zabaw dla zakochanych (i nie tyko). Pierwszym punktem programu był dzień kolorów- osoby ubrane na różowo i czerwono były zwolnione z odpytywania na lekcjach (muszę przyznać, że już dawno nie widziałam takiej chęci udziału w zabawie). Drugą atrakcją była poczta Walentynowa - "amorki" z III C znakomicie wywiązały się z zadania dostarczając do adresatów walentynki. Kolejnym punktem programu były Walentynkowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej, które również cieszyły się nie małym zainteresowaniem. Z wielkim zaangażowaniem i determinacją, ze świetną zabawą uczniowie rywalizowali o puchar najlepszej klasy w popularnej szkolnej dyscyplinie. Po wielu wysiłkach zwycięzcą okazała się klasa III C, na drugim miejscu uplasowała się klasa II C, a na trzecim klasa II A (co nie znaczy, że inne były gorsze; po porostu wypadł im gorszy dzień, co oczywiście świetnie rozumiemy). Wisienką na torcie była zwieńczająca ten dzień dyskoteka. Młodzież doskonale się bawiła dzięki świetnym didżejom, np. przy Belgijce. Jednak niezapomniane piruety i figury ujrzeliśmy podczas konkursu na króla i królową parkietu, którymi zostali: Wiktoria Hawrył i Szymon Chamera.
       Podsumowując, był to dzień wypełniony energią, "miłością", zabawą i przyjazną atmosferą, bo przecież też trzeba umieć się bawić !

Paulina Polaczek