PROJEKT

Projekt "Młody Obywatel rozmawia czyli jak wyjść z działaniami poza szkołę?" zakończony

Uff!, udało się. W dniu 22.02.2017 r. odbyła się prezentacja projektu, a dokładniej ścieżki "Reportaż po sąsiedzku", której celem było bliższe poznanie naszych sąsiadek i sąsiadów. Na podstawie naszych reportaży i fotoreportaży poznaliśmy niezwykle ciekawych ludzi - ich pasje i marzenia, ciekawe życie zawodowe, trudne życiowe historie i cały bagaż różnych doświadczeń. Wiedza o nich uczyniła nasz świat bogatszym, być może stanie się dla nas życiową inspiracją. Kto wie??

Podczas prezentacji gościliśmy jedną z bohaterek naszych reportaży - Panią Anne Błaszczyk, której jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Klasa I a , a konkretnie Karolina Gorajek, Milena Bartoszcze, Martyna Trepiak, Ewelina Staszczak, Kamil Reszka, Kacper Mołdysz, Karol Anasiewicz, Franek Janczarek, Martyna Krysa, Bartek Kloc, Marek Pietrzak, Konrad Pietrzak oraz Aleksandra Próchnicka i Wiktoria Hawrył.

Celina Małek