MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
WALENTYNKOWE SERCE

Walentynkowe serce Filantropa

       W ostatnim czasie cały świat, w tym nasze gimnazjum ;) żyło dniem wszystkich zakochanych. W tym roku było niezwykle słodko i wyjątkowo. Wielu czekało na ten dzień - jedyny w roku, by podarować Walentynkę tej osobie, którą darzymy uczuciem ;).
       Na piętrze gimnazjum pojawiło się stoisko z kolorowymi i oczywiście pysznymi babeczkami. Nie trzeba było długo czekać na zakochanych klientów - domowe babeczki zrobiły furorę wśród uczniów i ... nauczycieli. Stojąc w kolejce, trudno było się zdecydować, którą wybrać. A trzeba było się śpieszyć, gdyż muffinki znikały w okamgnieniu. Przyozdobione czerwonymi sercami i wymownymi napisami "love" działały na tę jedyną niczym strzała Amora. Oprócz wypieków w ofercie stoiska były tradycyjne czerwone róże - oczywiście do zakupienia dla wybranki serca ;).
       Przygotowaniem akcji zajęli się uczniowie klasy 1b oraz 2b i 2a pod opieką pani M. Maciejki oraz pani M. Wiechnik. Stoisko walentynkowe było jednym z wielu etapów realizowania projektu "Młodzież i Filantropia". Uczniowie włożyli wiele starań i serca ;), dzięki czemu uzyskali świetny efekt.
       Dzień zakochanych w naszym gimnazjum przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że w następnym roku będzie podobnie, a nawet lepiej ;)!

Gabrysia Ziółkowska, IIb
Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna