MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
WARSZTATY

Przyjemnie i pożytecznie - warsztaty

      
W czwartek 20 października w sali numer 7 odbyły się już po raz drugi (czyżby nowa, szkolna tradycja) warsztaty rękodzielnicze prowadzone przez zaprzyjaźnioną ze szkołą Panią Beatą Kidaj. Pod okiem pani Agnieszki Sidor i pani Moniki Wiechnik tym razem mieliśmy okazję nauczyć się, jak wykonać niebywale piękne i efektowne Ikony. Z założenia, podobnie jak w ubiegłym roku, dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na cele charytatywne.
      Uzbrojeni w deseczki, pędzle i suszarki, zabraliśmy się do pracy. Nowe doświadczenie - bejca słabo się zmywa z palców... Po zagruntowaniu, suszeniu, ponownym bejcowaniu, suszeniu, naklejaniu, suszeniu, malowaniu klejem, suszeniu ... i jeszcze czymś tam (głównie suszeniu) mogliśmy w końcu obejrzeć efekty swojej pracy. Niektóre sprzedały się w dniu warsztatów. Mieliśmy (gdyby nie Mikołaj, byłoby "miałyśmy") przy tym wiele zabawy.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Kidaj za poświęcony nam czas i materiały. Liczymy na to, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję do zaangażowania się w podobne akcje.
      
Mikołaj i inne warsztatowiczki

Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna