Energia jaką daje sport

W dniu 23 października 2016r. na boisku ORLIK odbyły się zawody sportowe "Energia jaką daje sport". Zadanie to było realizowane przez Klub Sportowy Heksa Niedrzwica oraz Klub Wolontariusza naszego gimnazjum. Projekt został współfinansowany ze środków Gminy Niedrzwica Duża. W piękne niedzielne popołudnie dzieci z roczników 2006 ? 2010 miały możliwość zdrowo rywalizować podczas Turnieju Piłki Nożnej jak również zmierzyć się w olimpiadzie sportowej. Dla wszystkich zmarzniętych i zmęczonych zawodników była gorąca herbata oraz ciepła kiełbaska z grilla. Każdy uczestnik zawodów otrzymał również medal, słodycze oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Dzieci uczyły się rywalizacji fair play, nie było tym razem ani wygranych, ani przegranych. Nasi wolontariusze spisali się wspaniale czuwając nad prawidłowością przebiegu wszystkich konkurencji.
Nad ich pracą czuwały Panie Dorota Rusek i Anna Malarczyk.
Justyna Polaczek