MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
WYCIECZKA DO WARSZAWY

Wycieczka do Warszawy 7.12.2006 r.

    Bardzo wcześnie rano (godz. 630) przyszli na zbiórkę uczestnicy wycieczki do stolicy. Byli to uczniowie klas pierwszych i przedstawiciele kl. IIb i IIc, razem 40 osób. Kiedy dotarli spóźnialscy, mogliśmy wyruszyć. Po około 3 godz. dojechaliśmy do Warszawy.
    Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Parku Łazienkowskiego. Jest to piękne miejsce, pełne urokliwych zakątków, zabytkowych budowli i pomników - najbardziej znany - pomnik Chopina. Mimo siąpiącego deszczu spacer po parku był bardzo przyjemny. Można tam podziwiać ptaki i zwierzęta. Oswojone wiewiórki podchodziły na wyciągnięcie ręki. Później poszliśmy zobaczyć pomnik Józefa Piłsudskiego i Belweder. Kolejnym punktem programu był przejazd metrem na Stare Miasto. Zatrzymaliśmy się przy pomniku poświęconym powstańcom warszawskim. Potem był spacer po Starówce. Wreszcie przyszedł czas na kino. Przed seansem wszyscy mogli zjeść coś w jednej z kilku restauracji lub pooglądać piękny świąteczny wystrój znajdującego się tam centrum handlowego.
    O 1530 rozpoczął się film "Sezon na misia". Pozostawił on niezapomiane wrażenia i chęć ponownego przyjazdu do kina IMAX.
    Do Niedrzwicy wróciliśmy po godzinie 21, a tam stęsknieni rodzice czekali już na swoje pociechy.

Aleksandra Flis


foto Aleksandra Flis


Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna