KONIEC ROKU

JUŻ CZAS...

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Tradycyjnie część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor Justyna Polaczek. Wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Nagrody książkowe powędrowały także do gimnazjalistów należących do koła teatralnego, chóru szkolnego, koła dziennikarskiego, Samorządu Uczniowskiego, itd. Najlepsi sportowcy również zostali uhonorowani. Podziękowaniom i gratulacjom nie było końca.
      W tym dniu 67 uczniów klas trzecich opuściło mury naszego gimnazjum. Od września będą kontynuować naukę w nowych szkołach. Absolwenci pożegnali nas przygotowaną częścią artystyczną, utrzymaną w klimacie "Przyjaciół", pięknymi utworami muzycznymi oraz wzruszającymi przemówieniami. Niejednemu zakręciła się łza w oku? Teraz czeka ich następny etap w życiu, nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi znajomi. Życzymy im wielu sukcesów i satysfakcji, a także miłych wspomnień związanych z naszym gimnazjum.
      Upragnione wakacje właśnie się rozpoczęły. Wszystkim życzymy udanego, bezpiecznego i wspaniałego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!
Małgorzata Kuna