Aleja

Jesteśmy cyfrowobezpieczni

Nasze gimnazjum przystąpiło w tym roku do Ogólnopolskiego Konkursu pt. "CYFROWOBEZPIECZNA SZKOŁA", i pod hasłem "Jesteśmy cyfrowobezpieczni" 13 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie klas pierwszych i drugich z panem Ireneuszem Stępniakiem - specjalistą IT, który zapoznał uczniów z niebezpieczeństwami ze strony internetu i telefonii komórkowej.
      Pan Ireneusz zaprezentował uczniom sposoby jak uchronić się i na co uważać podczas uruchamiania programów, gier, czy plików ze stron internetowych a także jakie mogą być konsekwencje, gdy komputer lub telefon zostanie zainfekowany.

Spotkanie jest kontynuacją działań szkoły w ramach konkursu i zostało przygotowane przez p. Dorotę Rusek i p. Jana Flisa

Jan Flis