Kolejna edycja konkursu "Wokół Piłsudskiego"

W dniu 11 marca 2016r. odbył się II etap konkursu "Wokół Piłsudskiego". Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły, trzyosobowe drużyny reprezentujące każdą klasę co roku rywalizują ze sobą w zakresie wiedzy na temat Marszałka Józefa Piłsudskiego. Tematyka konkursu to zarówno działalność polityczna, jak i życie prywatne naszego patrona. Tegoroczne zmagania konkursowe były bardzo emocjonujące - kolejne trzy miejsca dzielił tylko jeden punkt.
      Zwycięskie drużyny to:

I miejsce ? klasa IIIc w składzie: Agata Tokarzewska, Monika Waryszak, Sebastian Gąszczyk
II miejsce ? klasa Ib w składzie: Aleksandra Bąk, Łukasz Biskup, Bartłomiej Wertel
III miejsce ? klasa IIIb w składzie: Weronika Janczak, Maciej Stępień, Szymon Stec
      Ogromne gratulacje dla wszystkich!
A tak swoją drogą, czy wiecie, że Marszałek uwielbiał sasanki i nie lubił zimy?