WYCIECZKA

Wycieczka klas I-szych do Lublina 11 lutego 2016 r.

11 lutego odbyła się wycieczka klas pierwszych do Lublina. Głównym jej celem było zwiedzanie Starego Miasta oraz udział w projekcji hitu kinowego ostatnich tygodni pt. "Gęsia skórka".
      Zwiedzanie rozpoczęliśmy od miejsca, gdzie w chwili obecnej znajduje się galeria Tarasy Zamkowe. Następnie podążaliśmy uliczkami Starego Miasta aż do galerii Plaza, usytuowanej w centralnej części Lublina. Po drodze było wiele przystanków, podczas których pan Bartosz Krupa, pełniący funkcję przewodnika wycieczki, w niezwykle interesujący sposób przybliżał nam elementy historii Lublina. Największym ?defektem? wycieczki była niesprzyjająca aura pogodowa i z tego powodu tonęliśmy w strugach deszczu. Mimo wszystko nie traciliśmy dobrego humoru, wykonaliśmy całą masę uroczych fotografii i świetnie bawiliśmy się w sali kinowej podczas projekcji filmu.
      Trzeba przyznać, że wycieczka należała do bardzo udanych, a nasz nauczyciel świetnie sprawdził się w roli przewodnika, czym wszystkich nas niezmiernie zaskoczył. Od dziś żyjemy nadzieją, że wkrótce nadarzy się okazja powtórzenia tak wspaniałej zabawy, oczywiście połączonej z wiedzą edukacyjną!