MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
GIMBAL

Gimbal w Krainie Czarów

      23 stycznia 2016 roku w naszym gimnazjum odbył się kolejny Gimbal! Jeden z wielu, a jednak niezwykły i zaskakujący. Jego motywem przewodnim była "Alicja w Krainie Czarów". Magiczne dekoracje wyglądały jak żywcem wyjęte z zaczarowanego świata, a postać Alicji odegrana przez Agatę Wapińską wzbudziła w nas niesamowite emocje. Wydawało nam się, że na te parę godzin przenieśliśmy się do innego świata.
      O godzinie 1900 przyszła pora na część artystyczną, w której swoje talenty zaprezentowali wybitni śpiewacy i niezwykle utalentowani tancerze. Później przeszliśmy do rozdania magicznych kapeluszy osobom, które wydały nam się najbardziej charakterystyczne na przestrzeni tych trzech lat.
      Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem atmosfery, którą wytworzyły zarówno dekoracje, jak i polonez odtańczony z wielką gracją i wdziękiem na samym początku imprezy. Bawiliśmy się tak świetnie, że nikomu nie chciało się wracać do domu.
      Jednak czar prysł po godzinie 2400, kiedy zabraliśmy się do sprzątania i szczęśliwi, ale zmęczeni wielogodzinną zabawą rozeszliśmy się do domów. Ten wieczór z pewnością zostanie w naszej pamięci na zawsze, a magiczna atmosfera, którą udało nam się stworzyć, będzie zapisana w naszych najlepszych wspomnieniach.

OliwiaWszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna