KIERMASZ

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W  niedzielę, 13. grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, jak co roku, odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Nasze gimnazjum również brało w nim udział. Do przygotowania stoiska zaangażowało się wielu uczniów. Widok był imponujący. Można tu było kupić domowe ciasta, które zachęcały wyglądem i zapachem. Ciekawą atrakcją była loteria fantowa, na której wielu spróbowało swojego szczęścia, aby wygrać nagrodę niespodziankę. Szczególną uwagę na kiermaszu zwracały dwie uczennice przebrane za bohaterki filmu "Kraina Lodu" - Annę i Elsę.

Nasze stoisko  nie odbiegało niczym od najlepszej cukierni.

Oczywiście nie mogłoby się obyć bez występu chóru gimnazjalnego, który wprowadził nas w świąteczny nastrój, śpiewając kolędy pod czujnym okiem pani Danuty Kołtyś.

Kiermasz Bożonarodzeniowy uważamy za udany. Dziękujemy naszym paniom nauczycielkom za zaangażowanie i pomoc w organizacji oraz rodzicom za przygotowanie pysznych ciast. Zapraszamy wszystkich w następnym roku!

Zdjęcia z kiermaszu