ORDER

Spotkanie z Kawalerem Orderu Uśmiechu

W dn. 27 listopada w Gimnazjum Nr1 w Niedrzwicy Dużej spotkał się z naszymi uczniami bardzo szczególny gość. Pani Urszula Michalewska - Kawaler Orderu Uśmiechu. Uświetniła swoją obecnością podsumowanie projektu "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę- wolontariat młodzieżowy" realizowanego przez uczennice: Agatę i Milenę. Pani Ula opowiadała gimnazjalistom o różnorodnych akcjach charytatywnych, w które mogą się angażować. Szczególne poruszenie wywołał zaprezentowany przez naszego gościa film dokumentujący pomoc dla dzieci Aryki- "Afryka - głód". Młodzież w milczeniu i zadumie słuchała słów P. Michalewskiej. Dziewczęta opowiadały o akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę", którą przez dwa lata prowadziły.
      Pani dyrektor podsumowując to szczególne spotkanie gorąco zachęcała do otwierania swoich serc na potrzeby innych.

Opiekunami projektu były: P. Anna Malarczyk i P. Dorota Rusek