POMÓŻ DZIECIOM

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Jak co roku o tej porze, nasza szkoła przyłącza się do akcji pomocy dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. Bierzemy czynny udział w zbiórce darów rzeczowych w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" prowadzonej przez dziennikarkę Radia Lublin- P. Ewę Dados. Zbiórka szkolna prowadzona była podczas dyskoteki andrzejkowej oraz przez cały tydzień poprzedzający zbiórkę terenową. Na terenie Gimnazjum Nr1 w Niedrzwicy Dużej zebrano 63,5 kg darów- w tym : słodyczy, żywności trwałej, zabawek i art. chemicznych.
      Wolontariusze z naszego gimnazjum wraz z opiekunami brali również udział w terenowej zbiórce darów . W dn. 29 listopada P. Dorota Rusek i P. Anna Stachyra z uczennicami: Mileną, Gabrysia, Olą, Olgą i Karoliną oraz z paniami z OPS w Niedrzwicy Dużej zbierały dary od mieszkańców Niedrzwicy.
      Wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom bardzo dziękujemy za otwarte serca na potrzeby tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących.