ZOSTAŃ MIKOŁAJEM

Zostań Tomkowym Mikołajem

Dnia 26 października w GOKSIR-ze odbyły się warsztaty prowadzone przez panią Agnieszkę, która przyjechała do nas z Lublina i spędziła z nami aż cztery godziny. Udział w zajęciach wzięli ci uczniowie, którzy wykonują projekt pt. "Zostań Tomkowym Mikołajem".
      Podczas tego spotkania poznaliśmy sekrety marketingu i promocji. Przydadzą nam się one podczas dalszych zmagań z projektem. Na naszym "małym szkoleniu" mieliśmy mnóstwo zadań do wykonania. Wymagały one od nas wiele zaangażowania i chęci. Na samym początku rysowaliśmy siebie nawzajem. Każdy domalowywał jakąś część na portrecie. Było przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy. Powstały nie portrety, a karykatury :). Wymyślaliśmy konkurencje sportowe, które będziemy mogli wykorzystać w przyszłości. Wypisywaliśmy różne organizacje i ambasadorów, którzy mogliby wesprzeć naszą akcję. Najciekawszym według mnie zadaniem było promowanie tego wydarzenia. Byliśmy podzieleni na cztery grupy. Każdy z zespołów dostał inne materiały na wykonanie polecenia. Nasza grupa otrzymała kolorowe baloniki, włóczkę, druciki oraz flamastry. Nadmuchaliśmy balony i napisaliśmy na nich informacje o nadchodzącym wydarzeniu. Następnie dobraliśmy się w pary i poszliśmy rozdawać "promocyjne balony" ludziom. Ja i Amanda odwiedziłyśmy dwie pobliskie kwiaciarnie. Wręczyłyśmy balony właścicielom i wyjaśniłyśmy, co będzie trzeba zrobić, aby pomóc choremu Tomkowi. Inne grupy robiły ulotki, promocyjne cukierki, a na placu przed GOKSiR-em powstał wielki napis promujący akcję.
      Każdy uczestnik warsztatów był bardzo zadowolony. Osobiście uważam, że to najlepsze zajęcia, na jakich kiedykolwiek byłam. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, możecie z nami porozmawiać. Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w torze przeszkód. Przyjdźcie 5 grudnia do sali widowiskowej GOKSiR-u i pomóżcie Tomkowi zebrać pieniądze na operację.

Weronika