AVON

Dbaj o siebie

Dnia 12 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne połączone z profesjonalnym pokazem makijażu, przygotowane i sponsorowane przez konsultantki znanej firmy kosmetycznej AVON.
      Głównym tematem spotkania była profilaktyka raka piersi. Z przygotowanej prelekcji gimnazjalistki mogły dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie, jak się badać oraz jak zapobiegać chorobom nowotworowym. W trakcie spotkania wykonywany był profesjonalny makijaż, a twarzy użyczyła jedna z naszych koleżanek. Końcowy efekt zaskoczył wszystkich.
      Podczas spotkania można było także skorzystać z darmowych porad kosmetyczki. Okazało się, że dobór kosmetyków i kolorystyki jest równie ważny jak samo wykonanie makijażu. Uczestniczki spotkania dostały najnowsze katalogi oraz krótką ankietę do wypełnienia. W zamian za poświęcony czas i uwagę każda otrzymała kupon na darmowy zabieg pielęgnacyjny dłoni dla dwóch osób, warty 50 złotych.
      Niestety, wszystko, co dobre kiedyś się kończy, także nasz wspólnie spędzony czas. Myślę, że wszystkim się bardzo podobało i chętnie będziemy uczestniczyć w kolejnych tego typu przedsięwzięciach. Profilaktyka, piękny makijaż i różowa wstążka nie są już nam obce.

Agnieszka K