MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
AVON

Dbaj o siebie 

      Dnia 12 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne połączone z profesjonalnym pokazem makijażu, przygotowane i sponsorowane przez konsultantki znanej firmy kosmetycznej AVON.
      Głównym tematem spotkania była profilaktyka raka piersi. Z przygotowanej prelekcji gimnazjalistki mogły dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie, jak się badać oraz jak zapobiegać chorobom nowotworowym. W trakcie spotkania wykonywany był profesjonalny makijaż, a twarzy użyczyła jedna z naszych koleżanek. Końcowy efekt zaskoczył wszystkich.
      Podczas spotkania można było także skorzystać z darmowych porad kosmetyczki. Okazało się, że dobór kosmetyków i kolorystyki jest równie ważny jak samo wykonanie makijażu. Uczestniczki spotkania dostały najnowsze katalogi oraz krótką ankietę do wypełnienia. W zamian za poświęcony czas i uwagę każda otrzymała kupon na darmowy zabieg pielęgnacyjny dłoni dla dwóch osób, warty 50 złotych.
      Niestety, wszystko, co dobre kiedyś się kończy, także nasz wspólnie spędzony czas. Myślę, że wszystkim się bardzo podobało i chętnie będziemy uczestniczyć w kolejnych tego typu przedsięwzięciach. Profilaktyka, piękny makijaż i różowa wstążka nie są już nam obce.

Agnieszka K
Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna