Konkurs z języka niemieckiego

W dniu 17.06 delegacja z naszej szkoły przygotowana przez p. Annę Stachyra wzięła udział w konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych organizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Niedrzwicy Kościelnej. Muszę przyznać, że stanowił on nie lada wyzwanie, ponieważ wszystkie pytania były w języku niemieckim! Jednak, jak za chwilę się przekonacie niektórym nie stanowiło to problemu. Mowa tu oczywiście o Agacie Mazurek- laureatce I miejsca i Dominikowi Bieleckiemu, który po wymagającej dogrywce zajął III miejsce.
      Pozwolę sobie wspomnieć, że korzystając z ładnej pogody dotarliśmy na miejsce rowerami, uzbrojeni w kaski i kamizelki odblaskowe. A w nagrodę za bardzo dobre wyniki Pani Ania postawiła nam pizzę! I to nawet dwie!
       A poniżej zamieszczamy kilka zdjęć, żebyście mogli zobaczyć jak pięknie wyglądaliśmy i ile się najedliśmy :).