GIMBAL

Gimbal 2015

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez nas dzień. 31 stycznia 2015 roku o godzinie 16:00 zebraliśmy się na sali gimnastycznej. Byliśmy pełni obaw przed zaprezentowaniem poloneza, lecz ku naszej radości wyszło świetnie.
      Po bardzo oficjalnej części artystycznej nastąpiło zaprezentowanie skeczu oraz wywiadu o rodzinie, po czym zjedliśmy obiad. Po posiłku wszyscy pomknęliśmy na parkiet i zaczęły się huczne tańce. Nie spodziewaliśmy sie, że frekwencja na parkiecie będzie, aż tak wysoka.
      O godzinie 20:00 przyszła pora na kolejną część artystyczną, która obejmowała: rozdanie srebrnych masek, kabaret, występ Gęsiorów i pokaz taneczny. Wszystko poszło po naszej myśli, a część artystyczna bardzo się podobała. Wróciliśmy później na parkiet i do samego końca z niego nie schodziliśmy. Byliśmy bardzo smutni, gdy wybiła północ. Nie chcieliśmy kończyć tak wspaniałego wieczoru, ale trzeba było wrócić do rzeczywistości.
      Z żalem sprzątaliśmy wszystkie dekoracje, w które włożyliśmy tak dużo pracy. Ten wieczór na pewno pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

Kinga W IIIb