BRD

Wojewódzki Finał BRD

24 maja w Zespole Szkół w Suchowoli odbył się Wojewódzki Finał XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół gimnazjalnych. Impreza zorganizowana była, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego - Pana Krzysztofa Hetmana. Współorganizatorami byli: Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie, WORD w Zamościu , Kuratorium Oświaty w Lublinie, Urząd Gminy, w Adamowie oraz Wojewódzka Komenda Policji w Zamościu i Wojewódzka Komenda Policji w Lublinie.

Współzawodniczyły trzyosobowe drużyny reprezentujące wszystkie powiaty województwa lubelskiego. Było ich 18. Zawodnicy wykazali się wiadomościami teoretycznymi z zakresu przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umiejętnością jazdy po torze przeszkód i w miasteczku drogowym.

Nasza drużyna w składzie: Grzegorz Choina, Dawid Gęca oraz Marcin Pietrzak zajęła w tym Turnieju premiowane VI miejsce. Uczniowie otrzymali piękny puchar i nagrody rzeczowe.

Tutaj są wyniki turnieju