EGZAMIN GIMNAZJALNY

Egzamin gimnazjalny

23 - 25 kwietnia to najgorętszy okres dla trzecioklasistów. W tym czasie odbył się egzamin gimnazjalny, do którego przystąpiło 55 uczniów naszego gimnazjum. Pierwszego dnia sprawdzano wiedzę z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego.
     W czwartek odbył się egzamin z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Ostatniego dnia uczniowie przystąpili do egzaminu z języka obcego nowożytnego, przy czym dwóch uczniów naszego gimnazjum wybrało język niemiecki, zaś pozostali zmierzyli się z językiem angielskim na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
       Wszystkie egzaminy przebiegły spokojnie i zgodnie z procedurami. Teraz pozostaje jedynie oczekiwać na końcowe rezultaty. Uzyskanie wysokich wyników z egzaminu to przepustka do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych.