URODZINY KLASY

W ramach realizacji zadań programowych wybranych przez firmy klas pierwszych, 13 maja 2013 r. klasa Ia zorganizowała "Urodziny klasy". Uczniowie postanowili uczcić urodziny swoich kolegów urodzonych od początku września do końca lutego. Były życzenia, prezenty i słodycze a dla wszystkich ognisko i pieczone kiełbaski oraz jabłka. Spotkaliśmy się na boisku szkolnym, gdzie było dużo miejsca na grę w piłkę i konkurs sprawnościowy. Odbył się też teleturniej 1 z 10 ( za poprawne odpowiedzi były cukierki) oraz kalambury, przy których można się było zdrowo pośmiać. Na tej imprezie gościliśmy Martę Szaro - panią instruktor z Lublina, która chciała zapoznać się z naszymi działaniami i sprawdzić ich realizację.
Jadwiga Janczarek