KLASY III W BYCHAWIE

Dzięki zaproszeniu pana Henryka Dudziaka dyrektora zespołu szkół w Bychawie klasy trzecie mogły uczestniczyć w "święcie pieczonego ziemniaka".
    Na początku wystąpiła dla nas młodzieżowa orkiestra dęta "HENRYCZKI". Następnie były konkursy do których chętnych nie brakowało: wymyślanie potraw, które muszą zawierać w sobie ziemniaka, na najdłuższą obierkę, na najlepszą rymowankę (nasza była najlepsza), układanie obrazków na ziemi z ziemniaków, zbieranie ziemniaków do worka z zawiązaną chusteczką na oczach. Po tych atrakcjach mogliśmy spróbować pieczonego ziemniaka, popływać, posilić się lub oglądać mecz siatkówki, który odbywał się w hali sportowej. Mieliśmy możliwość potańczenia na dworze - niektórzy nawet się skusili...
    Był to wspaniały dzień miło spędzony w towarzystwie kolegów i koleżanek.