MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
KIERMASZ

Świąteczny Kiermasz w GOKSiR

W dniu 16 grudnia w GOKSiR zapachniało, zawirowało...

      Od rana zapełniały się poszczególne stoiska bogatym asortymentem świątecznym aniołków, bombek, stroików i innych wspaniałości, których wymienić nie sposób. Nastrój zbliżających się świąt potęgował również "element smakowy kiermaszu czyli ciasta, ciasteczka, pierniczki" itd. Nasze gimnazjum postanowiło w tym roku właśnie na aspekt kulinarny Świąt. To też mamusie gimnazjalistów (a może i tatusiowie...) przygotowały szereg słodkich smakowitości, które dzięki niewątpliwym walorom i prężnej obsłudze stoiska (koleżanki z III c i III b - Szacun !) Sprzedawały się błyskawicznie!
      Tłumy ludzi krążyły po obu salach, nie mogąc się zdecydować, czy wybrać choinkę z mchu czy kulę z szyszek. Mimo tych dylematów nikt nie wyszedł z kiermaszu z pustymi rękami, a na pewno z ciastem. Tegoroczny kiermasz należy do bardzo udanych. Najfajniejszą rzeczą w tej akcji było to, że świetnie się bawiliśmy zarówno w trakcie przygotowań, jak i w trakcie kiermaszu - a przy tym zebraliśmy na rzecz naszej szkoły całkiem nie małe fundusze.
      Dzięki wielkie dla p. Moniki Maciejki za pomysł i organizację przedsiębiorstwa oraz dla p. Katarzyny Sochan, która wraz z uczniami swojej klasy IIa przygotowała przecudne, przynoszące szczęście solne aniołki (Inspiracją w tej kwestii podzieliła się z nimi p. Joanna Antoń - mama naszego kolegi). Także podziękowania należą się p. Monice Wiechnik, p. Jadwidze Janczarek oraz p. Annie Stachyrze za szczerą i bezinteresowną pomoc.


Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna