KIERMASZ

Świąteczny Kiermasz w GOKSiR

W dniu 16 grudnia w GOKSiR zapachniało, zawirowało...

Tłumy ludzi krążyły po obu salach, nie mogąc się zdecydować, czy wybrać choinkę z mchu czy kulę z szyszek. Mimo tych dylematów nikt nie wyszedł z kiermaszu z pustymi rękami, a na pewno z ciastem. Tegoroczny kiermasz należy do bardzo udanych. Najfajniejszą rzeczą w tej akcji było to, że świetnie się bawiliśmy zarówno w trakcie przygotowań, jak i w trakcie kiermaszu - a przy tym zebraliśmy na rzecz naszej szkoły całkiem nie małe fundusze.
      Dzięki wielkie dla p. Moniki Maciejki za pomysł i organizację przedsiębiorstwa oraz dla p. Katarzyny Sochan, która wraz z uczniami swojej klasy IIa przygotowała przecudne, przynoszące szczęście solne aniołki (Inspiracją w tej kwestii podzieliła się z nimi p. Joanna Antoń - mama naszego kolegi). Także podziękowania należą się p. Monice Wiechnik, p. Jadwidze Janczarek oraz p. Annie Stachyrze za szczerą i bezinteresowną pomoc.