MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
WIGILIA ABSOLWENTÓW

Wigilia Absolwentów 2011

      Idąc tradycją zapoczątkowaną w tamtym roku, postanowiliśmy zorganizować to wyjątkowe spotkanie także i w tym. Mianowicie po raz drugi doszło do Wigilii Absolwentów 2011 :)

      A więc- 21 grudnia( tak przeżyliśmy koniec świata ;P) 2012 roku w sali nr 17(NASZA KOCHANA SALA :D) spotkaliśmy się, aby choć przez chwilę spędzić ze sobą czas, połamać się opłatkiem lub po prostu porozmawiać. Podczas wigilii dostaliśmy prezenty od Pana Janka-bardzo nam z tego powodu miło ;)) A jesli chodzi o samo spotkanie to, to bardzo fajna okazja do zobaczenia się z ludźmi, których dawno się nie widziało. Mam taką cichą nadzieję, że jesli okoliczności pozwolą to i za rok, za dwa czy za pięć lat, będziemy mogli znów stanąc w naszej sali, z naszym wychowawcą, z "naszymi" ludźmi i złożyć sobie serdeczne życzenia z okazji nadchodzących świąt oraz Nowego Roku.

      Na koniec chciałabym bardzo podziękować Panu Jankowi za to, że był z nami, poświęcił swój czas i zorganizował wszystkie pozwolenia, Pani Dyrektor za to że zgodziła się abyśmy mogli takowe spotkanie zorganizować , paniom woźnym, które cierpliwie czekały na to, aż wyjdziemy ze szkoły oraz mojej klasie za to, że po prostu są.:)

Kamila
Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna