WYCIECZKA DO BAŁT0WA I SANDOMIERZA

"Fantastyczna wyprawa w świat historii"; "Świetna atmosfera, mnóstwo niezapomnianych wrażeń"; "Rzetelna wiedza podana w bardzo przystępny sposób"; "Tam można dotknąć przeszłości" - oto kilka wypowiedzi uczniów klas I i II Gimnazjum Nr 1 w Niedrzwicy Dużej po powrocie z wycieczki 24.10.2005r.
    A gdzie byliśmy? Powitał nas Bałtów - kraina prehistorycznych dinozaurów, następnie zwiedziliśmy Krzemionki - najstarszą w Europie rekonstrukcję kopalni krzemienia pasiastego sprzed 5000 lat, a wreszcie dotarliśmy do Sandomierza, gdzie mieliśmy niezapomnianą okazję, by wcielić się w postacie rycerzy i księżniczek w Zbrojowni Rycerskiej na rynku tego miasta. Słowem: bogaty program dydaktyczny połączony z relaksem, aktywnym wypoczynkiem.
    Następnym razem wybierzcie się z nami!