MENU
MŁODZIEŻ I FILANTROPIA
ROK SZKOŁY W RUCHU
ALEJA GWIAZD


PROGRAM WYCHOWAWCZY

Korona Polskiego Wychowania
WYDARZENIA ARCHIWUM
OSIĄGNIĘCIA i AKCJE


20 IV 2011r. Tytuł Szkoły
Odkrywców Talentów


Polsko-Ukraińska GrywalizacjaEDUKACJA
KALENDARZ
POŁOŻENIE SZKOŁY

INFORMACJE

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się w dniu 21 listopada 2017r, wg. następującego porządku:

17.15 - Zebranie ogólne w dużej sali gimnastycznej.
18.00 - spotkania z wychowawcamiWIECZORNICA PATRIOTYCZNA

ZDJĘCIANarody, które tracą pamięć, tracą życie
Szacunek dla miejsc pamięci narodowej i dbałość o pomniki przeszłości, to bardzo ważne elementy wychowania patriotycznego. Uczniowie i nauczyciele oddziałów gimnazjalnych w Szkole Podstawowej w Niedrzwicy Dużej w Niedrzwicy Dużej opiekują się zbiorową mogiłą żołnierzy z okresu I wojny światowej usytuowaną przy stacji kolejowej w Niedrzwicy Dużej. W dniu 25 października 2017 r. uczniowie kl. III c oraz wolontariusze szkolnego Klubu Wolontariusza z dużym zaangażowaniem porządkowali mogiły, uprzątali teren cmentarza oraz przygotowali okolicznościowe wiązanki. Po dobrze wykonanej pracy wszyscy w wielkiej zadumie odmówiliśmy modlitwę za zmarłych.
Wraz z młodzieżą pracowały opiekunki Klubu Wolontariusza: p. Dorota Rusek i p. Jadwiga Janczarek.
Historię cmentarza oraz genezę jego powstania
przybliżyła uczniom p. Magdalena Kosidło.
Dorota Rusek

ZDJĘCIAPLAN LEKCJI NA I SEMESTR 2017-2018

Godziny oczekiwania dla dojeżdżajaych


BROSZURA MEN

Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?
WYDARZENIA

Spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem
czytaj więcej...


Zdjęcia ze spotkania
EURUPEJSKI DZIEŃ PRZYWRACANIA CZYNNOŚCI SERCA
czytaj więcej...DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Każdego roku w ostatni piątek września obchodzony jest Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego ze Szczecinka. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania i uczenia się matematyki.
czytaj więcej...Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty
w Niedrzwicy DużejWraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wkroczyliśmy w okres wielkich zmian. Jesteśmy uczniami ośmioklasowej szkoły podstawowej - przez najbliższe dwa lata jeszcze z oddziałami gimnazjalnym. Tak więc wszystko toczy się po nowemu. Wybraliśmy Radę Samorządu Uczniowskiego, w skład której weszli reprezentanci klas IV - VII oraz oddziałów gimnazjalnych. Naszym wybrańcom życzymy dużo zapału do pracy i współpracy oraz całej masy ciekawych pomysłów.


ZDJĘCIA
Narodowe Czytanie 2017


5 września nasza szkoła włączyła się w VI edycję Narodowego Czytania, zainicjowaną przez Prezydenta RP w 2012 roku. Tym razem dziełem wybranym stało się "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Klasy VII szkoły podstawowej oraz II i III oddziały gimnazjalne odkrywały piękno literatury polskiej podczas spotkania z nauczycielami polonistami i bibliotekarzem. Przybliżenie sylwetki twórcy, okoliczności powstania utworu, wspólna lektura fragmentów oraz pokaz multimedialny z sobotniego Narodowego Czytania z pewnością zachęci wielu do propagowania tego typu akcji w przyszłości. Czekamy więc na kolejną edycję i nowe dzieło.


ZDJĘCIA

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 1 września 2017 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny Mszą Świętą w miejscowym Kościele Parafialnym. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie nastąpiła oficjalna część uroczystości. Tym razem inaczej niż zawsze, gdyż już jako szkoła podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi. Pan dyrektor omówił sprawy organizacyjne szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem zmian oraz złożył wszystkim życzenia na nowy rok szkolny. 
      W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wiele siły, chęci i zaangażowania oraz wyników na miarę swoich możliwości. Nauczycielom dużo wytrwałości, cierpliwości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, nauczycielami, wychowawcami oraz dyrekcją.

NASZ PATRON


      Józef Piłsudski    patronem naszej szkoły.
czytaj dalej...

---> HYMN SZKOŁY...
BIP
OGŁOSZENIA
LICZNIK ODWIEDZIN
Od 1 marca 2006 roku ilość odwiedzin naszej strony wynosi:

Gimbaza
WYDANIA SPECJALNE
TWÓRCZOŚĆ LITERACKA
KĄCIK JĘZYKA NIEMIECKIEGO
KĄCIK MATEMATYCZNY
KĄCIK FIZYCZNY
KĄCIK INFORMATYCZNY
KĄCIK BIOLOGICZNY
OSIĄGNIĘCIA I AKCJE


Wszystkie prawa zastrzeżone
Opracowanie i skład witryny - Jan Flis email janf@gimnazjumniedrzwica.pl
Redaktorzy: Justyna Polaczek, Jan Flis, Magdalena Kosidło, Uczniowie
Zdjęcia - Justyna Polaczek, Jarosław Zaborski, Jan Flis, uczniowie,
Korekta - Małgorzata Kuna